A Twist Olivér Alapítvány nappali melegedője 1 fő teljes munkaidős kollégát keres

A munkavégzés helye: 1044 Budapest, Fóti út 4.

Munkakörhöz tartozó feladatok:
• az ügyfelek hozzásegítése az intézményi szolgáltatásokhoz

  • hajléktalan ügyfelekkel való munka
  • Házirend érvényesítése az intézményben
  • konfliktuskezelés
    • adminisztráció
    • team-munka
  • az esetleges technikai problémák kezelése nyitva tartási időben

A felvételkor előnyt jelent:

  • szociális területen, hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér + illetménypótlék + 13. havi fizetés + összevont SZÁP, cafeteria
  • év végi jutalom és ruhapénz juttatás
  • szakmai konferenciák és továbbképzések támogatása
  • szakmai csapatépítés, oldott munkahelyi légkör

Jelentkezési határidő: 2019.11.15. péntek

Felvételi beszélgetés ideje: 2019.11.20. szerda 9:00

Jelentkezés módja: emailben önéletrajz és motivációs levél küldésével, munkakör megnevezésével az allas@twistoliver.hu emailcímre

Az intézményről bővebb információ érhető el: www.twistoliver.hu, facebook.com/twistoliveralapitvany

Munkába állás ideje: kiválasztást követően azonnal
Kontaktszemély: Tápi Eszter, intézményvezető, 20/950-1200