A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Feszty Árpád utcai telephelye felvételt hirdet utcai szociális munkás munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Feszty Árpád utcai telephelye

felvételt hirdet

utcai szociális munkás

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • ellátási területen élő hajléktalanná vált személyek felkutatása, gondozása, intézményi ellátáshoz juttatása

  • gondozottak segítése az utcai életmód felszámolásában

  • teljes körű esetvitel, szociális ügyintézés

  • szállítás és krízisintervenció

  • együttműködés intézményekkel, szolgáltatásokkal

  • adminisztráció

Elvárások:

  • 1/2000. (I.7.) SzCsM rendelet szerinti végzettség

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,

  • pontosság, kreativitás, nyitottság,

  • együttműködés teamben végzett munka során

  • kiemelt tolerancia és empátia a hajléktalan emberek felé

Előny:

  • felsőfokú szociális szakképzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)

  • hajléktalanellátásban vagy utcai szociális munka során szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány és vezetői rutin

Amit kínálunk:

  • támogató munkahelyi környezet

  • rugalmas beosztás

  • kihívásokkal teli szakterület; új módszerek kipróbálása, bevezetése

  • Kjt. szerint besorolt alapbér, munkahelyi pótlék, ágazati bérpótlék, cafeteria, munkába járás támogatása

  • lehetőség a Szeretetszolgálat egyéb – munkaviszonytól független – időszakos projektjeiben, programjaiban való részvétel külön megbízási díjért. Pl. krízisautó, rehabilitációs programok, pályázatok

  • részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat egyéb programjain: szakmai napokon, konferenciákon, önkéntes akciókban

Jogviszony jellege, időtartama:

  • határozatlan idejű.

  • teljes munkaidő.

  • folyamatos munkarend munkaidő kerettel.

Munkavégzés helye, kezdete:

  • I. kerület, Feszty Árpád utca 6.

  • ellátási terület: Budapest, I. és II. kerület

  • munkakezdés várható ideje: 2020. november 16.

Fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával lehet jelentkezni 2020. november 10-ig kizárólag a 01593@hr.maltai.hu e-mail címen.