Dinamikusan fejlődő kórházi és alapítványi csapatunkba keressük elkötelezett fundraiser munkatárunkat, aki szívesen támogatná “több, mint kórház” lelkületű küldetésünket, a gyógyuló családjaink és közösségünk aktív támogatójaként.

Feladatok:

  • A kórház / alapítvány meglévő vállalati partnereivel való kapcsolattartás, együttműködési lehetőségek mélyítése
  • A kórház / alapítvány potenciális vállalati partnereinek felkutatása
  • A kórházat, alapítványt népszerűsítő programok kigondolása, értékelés, beszámoló készítés
  • Adatbázis építés: donortáblázat, donorszegmentáció (CRM), pénzügyek
  • Éves kampány- és adománygyűjtő eseményterv összeállítása és menedzselése

Elvárások:

  • Fundraiser tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás
  • Proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Lelkes, kitartó, megoldásorientált
  • Másokat is motiválni képes
  • Egyénileg és csapatban is eredményes

Előnyt jelent:

Sales területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Családbarát környezet
  • Támogató csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Ingyenes egészségmegőrző programok
  • Kórházi kedvezményes étkezés
  • Kórházi üdülőhasználati lehetőség

Fényképes önéletrajzzal és maximum A/4-es terjedelmű motivációs levéllel a hr@bethesda.hu e-mail címre.