A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Pénzügyi és gazdasági irányítás a régióban
  • Kis létszámú (4-5 fős) csapat operatív vezetése, koordinálása pénzügyi és bér-munkaügyi területen
  • Költségvetés készítése, felügyelete
  • Európa Uniós pályázatok tervezése, menedzselése, a pénzügyi megvalósulásuk követése, elszámolása
  • Számviteli politika érvényesítése
  • Beszerzések irányítása, felügyelete, koordinálása
  • Elemzések, adatszolgáltatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Legalább 10 éves tapasztalat pénzügyi és gazdasági területen
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat
  • Európa Uniós pályázatok pénzügyi elszámolásában szerzett jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • A szociális és a nonprofit szféra ismerete
  • Megváltozott munkaképességű kollégák jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli támogatások
  • Támogató munkakörnyezet
  • Az ország legnagyobb karitatív szervezetének részeként szakmai kihívások és sok örömteli pillanat megélése

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső főállású, határozatlan idejű jogviszony
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Tata, illetőleg a Közép-dunántúli Régió területe

Szakmai önéletrajz és motivációs levél benyújtásával, a bruttó bérigény megjelölésével az gazdasagivezeto1@hr.maltai.hu e-mail címen. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.