A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Hatvani intézményünk nappali melegedőt és éjjeli menedékhelyet működtet hajléktalan személyek részére.

Feladatok:

  • A nappali melegedő és az éjjeli menedékhely szolgáltatásainak biztosítása
  • Ellátottak be- és kiengedése, felügyelete
  • Szociális ügyintézés, irodai adminisztráció
  • Ellátottakkal való személyes kapcsolattartás, foglalkozás
  • Együttműködés más intézményekkel, szolgáltatásokkal

Elvárások:

  • Szociális gondozó-ápoló képesítés megléte
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pontosság, kreativitás, nyitottság, együttműködés teamben végzett munka során
  • Hajléktalanellátás vagy egyéb szociális területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Családias környezet
  • Bérezés a szociális bértábla alapján
  • Próbaidő letelte után cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat különböző programjain: szakmai napokon, konferenciákon, önkéntes akciókban

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Határozatlan idejű
  • Teljes munkaidő
  • Beosztás szerinti munkarend: 12 órás nappali és 12 órás éjszakai műszakok

Munkavégzés helye, kezdete:

  • Helye: Hatvan, Nagytelek utca 2.
  • Munkakezdés várható ideje: az állás azonnal betölthető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését várjuk jelentkezését a gondozo.apolo.szocialis.segito@hr.maltai.hu emailcímen.