A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Intézményünk Hegyfalun, nyugalmas, barátságos környezetben helyezkedik el. Az otthon a község központjában található, így tömegközlekedéssel is megközelíthető.

Az intézmény 2002 óta működik idősek otthonaként, és biztosítja 140 fő időskorú teljeskörű ellátását, ápolását, gondozását.  Az otthon két épületegyüttesből áll, és három gondozási egységre tagolódik.  Az épületeket egy 10 hektáros természetvédelmi park öleli körül, mely egész évben kellemes pihenő helyet biztosít. A minden évszakban csodaszép park testnek és léleknek egyaránt felüdülést jelent, botanikai ritkaságait, különleges fáit a látogatók is megcsodálják.

Feladatok:

  • Napi ápolási, gondozási tevékenységek
  • Személyi higiéné biztosítása
  • Étkezési szükséglet kielégítése
  • Szakápolási feladatok

Elvárások:

  • Az 1/2000 (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. melléklet gondozó / ápoló munkakörhöz tartozó végzettségek
  • Várjuk nyugdíjas munkavállaló vagy másodállást kereső jelentkezését is!

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Bentlakásos szociális otthonbon szerzett gondozói vagy ápolói, 1 éven túl munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 260 000 Ft/hó alapbér
  • Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
  • Szakdolgozói pótlék
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria (próbaidő leteltét követően 10.000 Ft/hó (teljes munkaidő esetében) SZÉP kártya, valamint iskolakezdési támogatás iskoláskorú gyermekeket nevelő munkavállaló esetében)
  • Munkaruha és munkavédelmi cipő biztosítása (a munkaruházat mosása helyben történik)
  • Utazási hozzájárulás
  • Családias hangulat, baráti kollektíva
  • Az intézmény területén felújított, bútorozott szolgálati lakások találhatóak, melyek az adott munkakör betöltéséhez megigényelhetőek. Hegyfalu egy csendes, nyugodt település több fürdővároshoz közel található, a faluban elérhető szolgáltatások: gyógyszertár, bolt, háziorvosi ellátás, óvoda, benzinkút. A szolgálati lakás elérhető egyedülálló vagy akár családdal rendelkező leendő munkavállaló számára is.

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő vagy részmunkaidő
  • Határozatlan idejű
  • Folyamatos munkarendben történő munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • 9631 Hegyfalu, Kossuth Lajos utca 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével a gondozoapolo28@hr.maltai.hu e-mail címen.