Kik vagyunk?

Az Élményakadémia Egyesület elhivatott ifjúsági munkás és képzői közösség, amely 2005 óta valósít meg
nem formális tanulási programokat hazai és nemzetközi szinten egyaránt. Szervezetünk jövőképe egy
sokszínű, elfogadó, nyitott társadalom, amely képes az esélyegyenlőséget megteremteni. Amelyben
mindenki számára biztosítottak az önmegvalósításhoz és a közösségi életben való aktív részvételhez
szükséges feltételek. 17 éves fennállásunk alatt Európát lefedő partnerhálózatunkon keresztül kínálunk
nem formális tanulási lehetőséget fiataloknak - kiemelt fókusszal a hátrányos helyzetű fiatalokra.

Mi lesz a te feladatod?

  • Irodánk operatív működésének biztosítása.
  • Általános irodai adminisztráció (irodai nyilvántartások, posta, központi e-mail fiók kezelése)Szervezési feladatok – megbeszélések, képzések, táborok előkészítése (étkezés, utazás szervezés, kapcsolattartás teamekkel, partnerekkel)
  • Pályázati beszámolók előkészítése, adminisztráció támogatása.
  • Pénzügyi feladatok ellátása - számlázás, pénztár kezelése.
  • Kapcsolattartás a könyvelővel.
  • Szerződések, teljesítésigazolások előkészítése.
  • Személyügyi anyagok adminisztrációja.
  • Eszközmenedzsment. (eszközök átadása-átvétele, szállítólevelek kiállítása, raktár kezelése)

Előnyt jelent ha...

  • otthonosan mozogsz az Erasmus+ programok világában.
  • van gazdasági vagy pénzügyi irányú végzettséged, tapasztalatod.
  • van tapasztalatod hazai és nemzetközi pályázat menedzsmentben.

Téged keresünk, ha...

  • van releváns munkatapasztalatod.
  • az MS Office alkalmazásokat rutinosan kezeled.
  • nem jelent problémát az angol nyelv használata sem szóban, sem írásban
  • önálló, precíz és energikus vagy.
  • képes vagy hatékonyan beosztani az idődet.
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel.
  • elkötelezett vagy az egyesületünk által képviselt értékekben.

Amit kínálunk Neked:

  • Barátságos munkakörnyezet, inspiráló közeg
  • Izgalmas és sokszínű projektek megismerése belülről is
  • Stabil munkahely, heti 40 órás munkaviszony.
  • Fejlődési lehetőség
  • Részvételi lehetőség az Élményakadémia programjain, képzésein
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 2-3 nap home office lehetőség
  • Azonnali munkakezdési lehetőség.

Kérdés esetén keress minket bizalommal.

Ha magadra ismertél, küldd el angol nyelvű önéletrajzodat és
motivációs leveledet a hello@elmenyakademia.hu címre 2022.09.15. éjfélig.

Nagyon várunk!