Milyen feladatok várnak?

  • A HuGBC ismertségének és elismertségének növelése elsősorban szakmai célcsoportok irányába
  • Az offline és online kommunikációs tevékenységek tervezése, végrehajtása, hatásmérése
  • PR tevékenység: releváns sajtókapcsolatok ápolása, bővítése, interjúk proaktív szervezése, sajtóközlemények írása, kiadása, utánkövetése – minél nagyobb hatás elérése, médiafigyelés
  • Cikkek írása vagy angol nyelvről fordítása, adaptálása
  • A HuGBC online felületeinek kimutatható látogatószám-növelése
  • A HuGBC rendezvények, programok és projektek kommunikációs támogatása (kommunikációs tervek és megvalósítás: beharangozó anyagok, beszámolók, grafikai anyagok, posztok, stb.)
  • A HuGBC hírleveleinek szerkesztése és fejlesztése, minél nagyobb olvasottság elérésére
  • Az egyesület Facebook és Linkedin felületeinek karbantartása: tartalomgenerálás, posztírás, közösségépítés
  • Alkalomszerű hirdetésmenedzsment (pl. Google Ads, Facebook Ads)
  • A különböző kommunikációs csatornák teljesítményének monitorozása, riportálása, következtetések levonása, optimalizálása, fejlődési irányok meghatározása
  • Közös munka a belső kollégákkal és külsős partnerekkel

Mire számítunk Tőled?

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • 2-3 évet már eltöltöttél kommunikációs területen
  • Precíz, alapos vagy és betartod a határidőket, ugyanakkor szárnyal a kreativitásod
  • Tudsz önállóan dolgozni, ha egyszer megkaptad a feladatot
  • Magas szintű az angoltudásod szóban és írásban egyaránt
  • Naprakészen ismered az online és közösségi média trendeket
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot, főként a média képviselőivel
  • Jól fogalmazol több stílusban, és helyesen írsz

Ami előnyt jelent:

  • Rendelkezel grafikai programok gyakorlati ismeretével
  • Van tapasztalatod a környezettudatosság, a fenntarthatóság, azon belül is az épített környezet terén

És mi mit kínálunk?

  • Heti 20 órás, kihívást jelentő munkát szakmai támogatás mellett
  • Folyamatos szakmai és kapcsolati fejlődési lehetőséget
  • Jó hangulatú, partnerségi viszonyra épülő csapatot
  • Rugalmas munkakereteket és home office lehetőséget
  • Sokrétű kapcsolódási lehetőségeket az ingatlanpiacon

Jelentkezésed egy kérdőív kitöltésével várjuk január 31-ig.

Rólunk

A Magyar Környezettudatos Építés Egyesülete (Hungary Green Building Council, HuGBC) 2009 óta fogja össze az ingatlanszektor, az építőipar és az építésgazdaság szereplőit, hogy közreműködésükkel részt vegyen a környezettudatos és fenntartható építést előmozdító építészeti szabályozás szakmai kidolgozásában, valamint a környezettudatosság kellő súlyú érvényesítésében. A HuGBC a zöldépítés témakörében szakmai ismeretterjesztő és társadalmi szintű kommunikációt is folytat, emellett szoros kapcsolatban áll felsőoktatási intézményekkel az új technológiák megismertetésének érdekében. A HuGBC a nemzetközi World Green Building Council tagszervezete, így nemzetközi tapasztalatokra is támaszkodik, élvonalbeli stratégiai elveket, módszertant és gyakorlatokat hoz Magyarországra.