A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet

közösségi koordinátor

munkakör betöltésére

MMIA ukrán integrációs programba, a közép-dunántúli régióba (Veszprémi programközponttal)

A munkakör célja a programban résztvevő családok integrációs folyamatát segítő közösségi programok megszervezése és annak kivitelezése.

Feladatok:

  • Kapcsolatfelvétel az adott közösségi program szakembereivel, releváns civil és szabadidőt szervező szakmai közösség szereplőivel, számukra tájékoztatás és információ nyújtása
  • Programokra, csoportfoglalkozásokra való igény felmérése
  • A célcsoport közösségi integrációs lehetőségeinek feltérképezése, együttműködések kiépítése
  • Közösségfejlesztő folyamatok elindítása, szabadidős, gyakorlatorientált módszertani támogatás nyújtása
  • Helyi és régiós ifjúsági integrációs programok tervezése, megvalósítása
  • A közösségi terek működtetése
  • Kulturális programok, kiállítások tervezése, szervezése, lebonyolítása
  • Vetélkedők, játszóházak, fesztiválok tervezése, szervezése, lebonyolítása
  • Ünnepi műsor szervezése
  • Művészeti csoportok szervezése, esetleg vezetése
  • Programinformáció és egyéb kulturális információk gyűjtése és szolgáltatása
  • Táborok, kirándulások szervezése
  • A projekt keretében megvalósuló szabadidős programok megvalósításának szakmai-módszertani támogatása
  • Segítségnyújtás a projektdokumentációban (jelenléti ívek, fotódokumentáció)
  • Visszacsatolás a megvalósítóknak és a projekt vezetésének a szabadidős programok működéséről
  • Éves tervek, elemzések, beszámolók, forgatókönyvek, statisztikai jelentés készítése
  • Előzetesen megadott szempontok alapján szakmai összefoglalók készítése
  • Előzetesen megadott szempontok alapján közreműködés a státuszjelentések elkészítésében
  • A projekt szakmai beszámolóinak elkészítésének támogatása
  • Részvétel a szakmai megbeszéléseken

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Rendszerszemlélet
  • Megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság, proaktivitás
  • Határozottság, jó kommunikációs- és problémamegoldó készség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Művészeti menedzser végzettség
  • Pályázati projektalapú elszámolások adminisztrációjában szerzett munkatapasztalat
  • Hasonló, szociális területen szerzett többéves tapasztalat
  • Ukrán és/vagy orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bruttó: 540.000 Ft/hó fizetés
  • Béren kívüli támogatások (SZÉP kártya, utazási költségtérítés, telefon- és mobilinternet-használat)
  • Támogató munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső főállású, határozatlan idejű jogviszony
  • Teljes munkaidő
  • Normál munkarend

Munkavégzés helye:

  • Közép-Dunántúli Régió

Szakmai önéletrajz és motivációs levél benyújtásával a 4b8b1441@hr.maltai.hu e-mail címen 2024. április 15-ig. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.