Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • hazai és nemzetközi projektek pénzügyi koordinálása;
  • számlák kiállítása, befogadása, nyilvántartása, kezelése;
  • pénzügyi jelentések, kalkulációk, költségtervek készítése;
  • elszámolások összeállítása;
  • pénzügyi előrehaladás ellenőrzése;
  • személyes és írásbeli kapcsolattartás hazai és nemzetközi partnerszervezetekkel;
  • határidők betartása és betartatása;
  • projektek költségvetésének tervezése;
  • projektek pénzügyi lezárása és a kész munka átadása.

Elvárások:

  • releváns szakmai tapasztalat;
  • legalább középfokú pénzügyi szakirányú végzettség;
  • csapatjátékos, ugyanakkor nagyfokú önállóság a munkában;
  • precíz, pontos, kreatív, megoldást kereső személyiség;
  • felhasználói szintű MS OFFICE ismeretek (WORD, EXCEL, OUTLOOK) és gyakorlott alkalmazói szint.

Előnyt jelent:

  • projektek végrehajtásában és pályázati folyamatokban való jártasság;
  • angol nyelvismeret;
  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat.

A jelentkezés feltételei:

  • magyar állampolgárság;
  • büntetlen előélet;
  • szellemi és fizikai cselekvőképesség.

Pályázati anyag összetétele:

  • részletes –1 évnél nem régebbi, önarcképes – szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél bruttó fizetési igény megjelölésével;
  • a végzettséget igazoló bizonyítvány másolati példánya.

Pályázati anyag benyújtásának módja:

  • elektronikus úton (pdf, jpeg, word formátumban), a hr@voroskereszt.hu e-mail címre elküldve;
  • az elektronikus levél „tárgyában” kérjük a munkakör megnevezésével együtt a következő munkaköri kódot is szerepeltetni: „Pénzügyi ügyintéző –71/2023.

Pályázatok Elbírálásának Menete, Határideje:

A pályázatok elbírálásának menete:

  • kizárólag a jelentkezési határidőn belül beérkező pályázatok kerülnek elbírálásra;
  • a kiválasztott pályázók egykörös személyes beszélgetésen vesznek majd részt.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2023. március 31.

    A munkába állás legkorábbi időpontja: A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja, és bármikor visszavonja (törölje).