Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • a hatályos jogszabályokban foglalt pénzügyi és számviteli előírásoknak megfelelően a pénzügyi terület napi működésének felügyelete, illetve szakmailag irányítása,
  • a pénzügyi adatokat nyomon követése, azokról elemzések, kimutatások és riportok készítése,
  • közreműködés a költségvetés elkészítése, a szakterületek éves költségvetésének tervezésében,
  • projektek elszámolásának tervezése, felügyelete és koordinálása,
  • könyvelés és a pénzügyi terület folyamatos egyeztetése a főkönyvelővel,
  • bankszámla egyeztetések, pénzforgalmi előrejelzések készítése és szállítói kötelezettségek kezelése,
  • források, támogatások és pályázatok felkutatásában, előkészítésében és megvalósításában való közreműködés és pénzügyi koordinálás,

Elvárások:

  • magabiztos angol nyelv szóban és írásban
  • felsőfokú szakirányú (pénzügyi) végzettség;
  • megbízható, precíz munkavégzés, önállóság, határozottság, proaktivitás;
  • magas szintű MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) ismeretek és gyakorlott alkalmazói szint;
  • jó probléma megoldó készség,
  • új ismeretek megszerzésére való nyitottság;
  • kommunikatív személyiség;
  • az átlagostól magasabb szintű stressz tűrő képesség.

Előnyt jelent:

  • B” kategóriás jogosítvány (gyakorlott gépjárművezetői tapasztalat),
  • a Magyar Vöröskereszt szervezeti felépítésének és működésének általános ismerete;

A jelentkezés feltételei:

  • magyar állampolgárság;
  • büntetlen előélet;
  • szellemi és fizikai cselekvőképesség.

Pályázati anyag összetétele:

  • részletes –1 évnél nem régebbi, önarcképes – szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél bruttó fizetési igény megjelölésével;
  • a végzettséget igazoló bizonyítvány másolati példánya.

Pályázati anyag benyújtásának módja:

elektronikus úton (pdf, jpeg, word formátumban), a  hr@voroskereszt.hu e-mail címre elküldve;

  • az elektronikus levél „tárgyában” kérjük a munkakör megnevezésével együtt a következő munkaköri kódot is szerepeltetni: „pénzügyi vezető – 201/2024.

Jelentkezés határideje: (legkésőbb) 2024. május 21.

Pályázatok Elbírálásának Menete, Határideje:

A pályázatok elbírálásának menete:

  • kizárólag a jelentkezési határidőn belül beérkező pályázatok kerülnek elbírálásra;
  • a kiválasztott pályázók egykörös személyes beszélgetésen vesznek majd részt.

A pályázatok elbírálásának határideje: (legkésőbb) 2024. május 31.

    A munkába állás legkorábbi időpontja: A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja, és bármikor visszavonja (törölje).