Kik vagyunk?

Az Élményakadémia Egyesület elhivatott ifjúsági munkás és képzői közösség, amely 2005 óta valósít meg
nem formális tanulási programokat hazai és nemzetközi szinten egyaránt. Szervezetünk jövőképe egy
sokszínű, elfogadó, nyitott társadalom, amely képes az esélyegyenlőséget megteremteni. Amelyben
mindenki számára biztosítottak az önmegvalósításhoz és a közösségi életben való aktív részvételhez
szükséges feltételek. 17 éves fennállásunk alatt Európát lefedő partnerhálózatunkon keresztül kínálunk
nem formális tanulási lehetőséget fiataloknak - kiemelt fókusszal a hátrányos helyzetű fiatalokra.

Mi lesz a te feladatod?

  • Nemzetközi mobilitási és stratégiai partnerségi projektjeink eseményeinek tervezése és szervezése.
  • A projekt folyamatainak követése, támogatása, vagyis gondoskodni arról, hogy minden időben, magas minőségben, megfelelő erőforrások bevonásával valósuljon meg.
  • Pénzügyek kezelése - projektköltségvetés, cash flow és a kifizetések követése.
  • Pályázati adminisztráció a támogatási szerződés szerint – szerződések, teljesítésigazolások, kifizetést igazoló dokumentumok, szakmai dokumentáció elkészítése és rendszerezése.
  • Projektek pénzügyi és szakmai beszámolóinak összeállítása.
  • Kapcsolattartás és együttműködés minden szereplővel. (Pályázatkezelőkkel, partnerekkel, az ÉA csapatával, szakmai vezetőkkel, könyvelőkkel, a partnerek projektmenedzsereivel és pénzügyekért felelős munkatársaival.
  • Nemzetközi láthatósági és disszeminációs tevékenységek és események szervezése helyi és
    nemzetközi szinten. (Erasmus+ projektekhez kapcsolódó: partner találkozók, tréningek, disszeminációs események, konferenciák.)
  • Nemzetközi partnerkapcsolatok ápolása

Előnyt jelent ha....

  • van pályázatírói tapasztalatod.
  • elkötelezett vagy az egyesületünk által képviselt értékekben.

Téged keresünk, ha...

  • Rendelkezel projektmenedzsment tapasztalattal, különös tekintettel Erasmus+ mobilitási -, KA1- KA2
    projektek terén.
  • Jól kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt.
  • Otthonosan mozogsz nemzetközi környezetben.
  • Eredmény-orientált vagy. Erényeid közé tartozik a precizitás és a pontosság.
  • Nem okoz gondot a határidők tartása és betartatása.
  • Szívesen mutatod meg a projekt eredményeit beszámoló formájában is.
  • Jártas vagy pályázati elszámolásban.
  • Az MS Office alkalmazásokat rutinosan kezeled.
  • Körülményeid megengedik a rugalmas munkavégzést időben és térben egyaránt (külföldi, belföldi utazások, 1-1 eseményhez kapcsolódó sűrű időszakok)

Hogy mit kínálunk mindezért cserébe?

  • Barátságos munkakörnyezet, inspiráló közeg.
  • Izgalmas és sokszínű projektek megismerése belülről is.
  • Stabil munkahely, heti 40 órás munkaviszony.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Részvételi lehetőség az Élményakadémia programjain, képzésein.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Heti 2-3 nap home office lehetőség.
  • Azonnali munkakezdési lehetőség.

Kérdés esetén keress minket bizalommal.

Ha magadra ismertél, küldd el angol nyelvű önéletrajzodat és
motivációs leveledet a hello@elmenyakademia.hu címre 2022.09.15. éjfélig.

Nagyon várunk!