A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet

pszichológus

munkakör betöltésére

MMIA ukrán integrációs programba, a közép-dunántúli régióba (Veszprémi programközponttal)

A munkakör célja a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület integrációs programjában a szociálisan rászoruló harmadik országbeli menekültek részére pszichológus feladatainak ellátása.

Feladatok:

  • Csoportos foglalkozások vezetése
  • Egyéni konzultáció
  • Fejlesztő foglalkozások a családgondozók számára
  • Beszámolók, tanulmányok elkészítése
  • Egyéb mentálhigiéniás foglalkozások szervezése, mely elősegíti a programban részt vevők integrációs folyamatát

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Rendszerszemlélet
  • Megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság, proaktivitás
  • Határozottság, jó kommunikációs- és problémamegoldó készség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Pályázati projektalapú elszámolások adminisztrációjában szerzett munkatapasztalat
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Ukrán és/vagy orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bruttó: 540.000 Ft/hó fizetés
  • Béren kívüli támogatások (SZÉP kártya, utazási költségtérítés, telefon- és mobilinternet-használat)
  • Támogató munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső főállású, határozatlan idejű jogviszony
  • Teljes munkaidő
  • Normál munkarend

Munkavégzés helye:

  • Közép-Dunántúli Régió

Szakmai önéletrajz és motivációs levél benyújtásával a 54d7afb2@hr.maltai.hu e-mail címen 2024. április 15-ig. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.