Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány munkatársat keres

raktárvezető

munkakörbe

A munkavégzés helye: 1151 Budapest, Harsányi Kálmán utca 83.

A foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Készletek kezelésének, tárolásának, állagmegóvásának irányítása, közreműködés a leltározási tevékenységben;
  • A kezelt készletek mozgásának tranzakció szintű lekövetése a készletnyilvántartásban, a készletmozgási bizonylatok, dokumentumok rögzítésének felügyelete, ellenőrzése;
  • A raktárkészlet nyilvántartási és kiszolgálási tevékenységek hatékonyságának növelését támogató informatikai rendszerek fejlesztésében való közreműködés, javaslattétel a rendszer optimalizálására, fejlesztésére;
  • A raktári dolgozók munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése;
  • Raktározási utasítás előírásainak oktatása, betartása és betartatása;
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök, védőeszközök és anyagok rendelkezésre állásának biztosítása, állapotának, tárolásának, használatának felügyelete;
  • A raktári dolgozók teljesítményének értékelése, a munkaidő nyilvántartás ellenőrzése;
  • Időszaki beszámolók, valamint egyes programokat követően beszámolókat készítése az adott időszakok tevékenységeiről;
  • Közvetlen beosztottak jogosítványainak/kötelező képzések naprakész nyilvántartása, azok megújításáról időben történő gondoskodás;
  • A hatáskörébe utalt szállítási eszközök irányítása, költséghatékony felhasználása.

Elvárások:

  • középfokúfokú végzettség
  • Alapvető informatikai ismeretek (Windows, Office, E-mail)
  • szakmai gyakorlat
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Csapatban és rendszerben való gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • büntetlen előélet (az interjún erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges)

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség
  • vezetői gyakorlat

Jelentkezni az alábbi dokumentumok allas@jobbadni.hu címre történő eljuttatásával lehetséges:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél