Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány munkatársat keres

szociális fejlesztési referens

munkakörbe

A munkavégzés helye: Budapest

A foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, határozott idejű munkaszerződés.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • a szociális és adománykoordinációs ágazat fejlesztési programjainak, projektjeinek adminisztratív és gyakorlati támogatása
  • beérkező információk, adatok rendszerezése, előszűrése, a tevékenységek során készült írásos elemzések, módszertani útmutatók, ajánlások, szakmai anyagok elkészítésében közreműködés
  • a programokhoz kapcsolódó, beszerzési és szervezési feladatok ellátása
  • megállapodások, szerződések, megbízások előkészítése partnerekkel és szolgáltatókkal
  • Ügyviteli Rendszerben adatok, dokumentumok rögzítése, iktatása
  • pénzügyi kimutatások készítése pénzügyi vezető útmutatása alapján
  • kapcsolattartás az alapítványon belül a társágazatokkal, valamint a szociális és adománykoordinációs ágazat projektvezetőivel;

Elvárások:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • gyakorlott felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • jó szervezőkészség és erős problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • precizitás, gyorsaság, határozottság, megbízhatóság, segítőkészség, proaktivitás
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • nonprofit területen szerzett gyakorlat
  • projektmenedzselési tapasztalatok
  • pénzügyi, könyvelési tapasztalat vagy végzettség
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • rendezvények, szakmai programok megszervezésében, lebonyolításban szerzett gyakorlat, tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezni az alábbi dokumentumok allas@jobbadni.hu címre történő eljuttatásával lehetséges:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél