Munkáltató: Magyar Protestáns Segélyszervezet

Munkakör: családgondozó (teljes munkaidő, hétfőtől – péntekig; 8 óra /nap)

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű, 3 hónap próbaidővel

Munkavégzés helye: Erdőkertes, Családok Átmeneti Otthona

Leírás:

Főbb feladatok:

  • családok szociális és mentális gondozása,
  • szabadidős programok szervezése, lebonyolítása,
  • GyVR rendszer kezelése
  • adminisztráció vezetése,
  • mentálhigiénés beszélgetések, foglalkozások tartása.

Legfontosabb elvárások:

  • befejezett felsőfokú szociális alapvégzettség (diploma),
  • és/vagy: pszichológus, pszichopedagógus, vagy mentálhigiénés szakképzettség, családterápiás konzultáns, családterapeuta, kognitív- és viselkedésterápiás konzultáns, család- és gyermekvédelem szakos pedagógus
  • önálló, pontos munkavégzés, proaktivitás,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés,
  • készség csapatmunkában történő részvételre,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet).

  Bérezés:

  • Kjt. szerint

Jelentkezés módja: . takacs55imre@gmail.com e-mail címen,  családgondozó munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, végzettséget igazoló dokumentum másolatával, valamint nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.