A Piros Orr Bohócdoktorok Alapítvány 1996 óta dolgoznak azon, hogy megkönnyítsék a kórházban levő gyermekek életét. Most Te is hozzájárulhatsz ehhez!

Nappali tagozatos  aktív  vagy  passzív jogviszonnyal rendelkező  diákok  jelentkezését várjuk:

Téged keresünk, ha szeretsz emberekkel kommunikálni, nem félsz a kihívásoktól és elkötelezett vagy a Piros Orr Bohócdoktorok küldetése iránt. Munkáddal örömet és boldogságot viszel a beteg kisgyerekek életébe.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkavégzés (fix 4 óra, heti minimum 8 és maximum 20 óra)
  • Két műszak (délelőtti és/vagy délutáni munkavégzés)
  • Fix bér és jutalékrendszer (bruttó 1530 Ft/óra + jutalék)
  • Támogató légkör
  • Csapatszellem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség

Feladatok:

  • Járókelők megszólítása és tájékoztatása a Piros Orr Bohócdoktorok munkájáról
  • Támogató tagok toborzása
  • Ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunka
  • Talpraesettség
  • Pontosság
  • Becsületes munkavégzés
  • Kitartás
  • Értékesítésben vagy adománygyűjtésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Helyszín Budapest

Jelentkezés: Kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat!

Kállay Rita

Adományszervező

rita.kallay@pirosorr.hu

06-30-717-7914