CivilTech
Állás
Állás
Adminisztrátor
2018. február 13.

704

Jelentkezési határidő: 2018. február 25.

Az Erasmus+ program nemzeti irodáinak együttműködését támogató forrásközpontba adminisztrátor munkatársat keresünk

www.tka.hu

Oktatási és képzési pályázatokat kezelő szervezetként több ezer oktatásban részt vevő fiatal hazai és külföldi tanulmányait támogatjuk olyan ismert hazai és uniós programok keretében, mint az Erasmus+, a Stipendium Hungaricum és a Campus Mundi. Amennyiben az oktatás nemzetköziesítésében munkájával tevékenyen is szívesen részt vállalna, várjuk jelentkezését.

A munkakör teljes állásban, 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnal

A munkavégzés helye: Budapest

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • a forrásközpont munkájának adminisztratív támogatása
  • szakmai és pénzügyi dokumentumok, szerződések iktatása, rendszerezése, határidők nyomon követése
  • nemzetközi rendezvények, képzések előkészítéséhez, lebonyolításához kapcsolódó ügyintézés
  • külső szolgáltatások beszerzésének koordinálása
  • jegyzőkönyvek, emlékeztetők, kiértesítő levelek készítése
  • kimutatások, statisztikák összeállítása

Önt keressük, ha:

  • rendelkezik érettségivel
  • van legalább 2 év adminisztratív irodai munkatapasztalata
  • az MS Office szoftvereket (Word, Excel, Outlook) magabiztosan kezeli
  • munkáját a precizitás jellemzi
  • jó a kommunikációs- és íráskészsége
  • megbízhatóan, felelősségteljesen és önállóan végzi a munkáját
  • kiváló az együttműködési készsége

Előnyt jelent:

  • nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat
  • angol nyelvtudás

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével folyamatosan, legkésőbb 2018. február 25-ig honlapunkon várjuk.

Hír
Magyarországon valamivel több, mint tizenegyezren vállalnak rendszeresen önkéntes munkát. Szakemberek szerint nagyon nehéz ma az önkéntesek lelkesedését fenntartani, de tény, ...
Hír
Új, harminc férőhelyes egészségügyi centrum nyílt hajléktalanoknak Szegeden, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat intézményét kedden adták át. Fülöp Attila szociális ügyekért és ...
Hír
Kötelezettségszegési eljárást indíthat Magyarország ellen az Európai Bizottság a menekülteket segítő szervezetek ellen kitalált, úgynevezett „Stop Soros” törvény és a hozzá ka ...
Címkék