A Bagázs Egyesülettel tíz éve dolgozunk a romatelepeken élők társadalmi felzárkózásáért: Bag és Dány telepein élő gyerekekkel és felnőttekkel foglalkozunk, százharminc önkéntes és tizenöt munkatárs segítségével. Hiszünk abban, hogy a sikeres roma integrációért a többségi társadalomnak is aktív szerepet kell vállalnia - ezért keressük most új részmunkaidős munkatársunkat, aki vállalati partnerkapcsolataink kialakításáért, ápolásáért, valamint vállalati adománygyűjtő kampányok megvalósításáért felel.

Munkavégzés helye: Budapest, alkalmanként Bag és Dány

Munkavégzés ideje: heti 10-20 óra (megbeszélés szerint), kötetlen munkaidőben

Jelentkezési határidő: 2021. május 16.

Főbb feladatok:

  • Vállalati adománygyűjtő stratégia kidolgozása; támogatási folyamatok és lehetőségek kialakítása, fejlesztése
  • Meglévő vállalati kapcsolatok megerősítése, különös tekintettel a partnercégek folyamatos tájékoztatására, bevonódására és elköteleződésére
  • Potenciális vállalati támogatók felkutatása, partnerség kiépítése
  • Támogatói adatbázis kezelése, támogatásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • A Bagázs elnökségével, Tanácsadó Testületével, és kiemelt támogatóival való kapcsolattartás
  • A Bagázs misszójával kapcsolatos prezentációk, előadások megtartása
  • Dokumentumok, riportok és prezentációk készítése
  • Együttműködés a pályázatíró és közösségi adománygyűjtő kollégával
  • Vállalati önkéntes napok, rendezvények szervezésében való részvétel

 Téged keresünk, ha:

  • Az alábbi területeken van min. 5 év tapasztalatod: sales, CSR, marketing, HR
  • Szóban és írásban is kedvesen, világosan, célratörően, profin kommunikálsz - akár angolul is
  • Te is hiszel abban, hogy mindenkinek tennie kell a romaintegráció ügyéért
  • Nem okoz gondot egy riport vagy prezentáció elkészítése
  • Van már tapasztalatod (akár önkéntes) a nonprofit szférában
  • Pozitív a kisugárzásod és könnyen teremtesz kapcsolatot emberekkel
  • Elmész a falig, ha egy problémára megoldást keresel (és mindig azt keresed)

Amit mi tudunk nyújtani:

  • A nonprofit szférában korrekt, megbízható fizetést
  • Egy szuper irodát/közösségi teret, benne egy motivált és támogató csapattal
  • Rugalmas munkaidőt
  • A szervezeten belül új pozíciót, amelyet te formálhatsz
  • Valódi értéket teremtő munkát, ahol hatással lehetsz a társadalomra

A jelentkezéshez, kérjük, töltsd ki az alábbi űrlapot, ahol magyar nyelvű önéletrajzod feltöltése mellett néhány rövid kérdésre is várjuk a válaszodat! (A kitöltéshez be kell jelentkezned Gmail fiókodba.)