Foglalkoztatás jellege: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budafok, XXII. kerület (a Segélyszervezet központi irodája)

Feladatok:

  • Országos koordinációs feladatok ellátása az áldozatvédelem (kapcsolati erőszak, gyerekbántalmazás) fókusszal
  • Áldozati segítés témában folyamatos szakmai támogatás nyújtása egy országos szinten működő projekt keretében a programban résztvevő 67 településen dolgozó munkatársak számára
  • Szakmai kapcsolatok építése és koordinálása áldozatvédelemmel foglalkozó szervezetekkel
  • Esetmegbeszélő csoportok, szakmai műhelyek működtetése, tudásmegosztás
  • Közreműködés szakmai kiadványok elkészítésében
  • Programdokumentáció elkészítése, pontos adminisztráció vezetése
  • Szakmai csoportvezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • áldozatsegítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • jó szervező készség
  • pontosság, precizitás
  • strukturált gondolkodás
  • szociális és társadalmi érzékenység, empátia
  • önálló és dinamikus munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • szociális ellátórendszer ismerete
  • szociális intézményben szerzett többéves munkatapasztalat
  • szociális fejlesztő projektek megvalósításában való részvétel

Amit kínálunk:

  • jó munkahelyi közösség, jó csapat
  • nemzetközileg elismert, hiteles szervezet tagja lehet
  • a szervezet stabil, hosszú távú jelenléte a szektorban

Benyújtandó iratok, másolatok

  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél, bérigény megjelölésével
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata

Kizárólag a következő e-mail címre várjuk: hr@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként „áldozatsegítő” munkakör megjelölésével.