Főbb paraméterek:

  • Határozott idejű megbízási szerződéssel 2023.12.31-ig
  • Munkavégzési hely: 1052 Budapest Bárczy István utca 1-3., esetenként 1084 Budapest Őr utca 5-7.
  • Részmunkaidős foglalkoztatás (4, 5, 6 órás), mely tömbösítve is ledolgozható
  • Az állás azonnal betölthető

Feladatok:

  • Ügyféltoborzás
  • A programba bevont ügyfelek személyre szabott szolgáltatásokhoz irányítása
  • Munkaerő-piaci szolgáltatással kapcsolatos sztenderdek alapján a következő egyéni szolgáltatások nyújtása: egyéni fejlesztési terv, személyre szóló állásfeltárás és elhelyezés, munkaerő-piaci mentori szolgáltatás, szociális információnyújtás, egyéni munkatanácsadás
  • Betanulást követően a biztosított szolgáltatások dokumentálása a DAMIL informatikai rendszerben
  • Részvétel az adatszolgáltatásban, beszámolók készítésében

Elvárások:

  • Végzettség: munkavállalási tanácsadó; szociálpedagógus; szociális munkás; munka- és pályatanácsadó; szociális menedzser; szociológus; szociális szervező; szociálpolitikus; gyógypedagógus; pszichológus, bármilyen szakos tanár (A mindenkor hatályos munkaerő-piaci szolgáltatásokra vonatkozó rendelet szerint.)
  • Szakmai gyakorlat:
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat a következő munkaerő-piaci szolgáltatás valamelyikében: egyéni fejlesztési terv, személyre szóló állásfeltárás és elhelyezés, munkaerő-piaci mentori szolgáltatás, szociális információnyújtás, egyéni munkatanácsadás, munkahelyi környezetbe történő beilleszkedés segítése, betanítás,
  • Elvárt ismeret: aktív munkaerő-piaci eszközök ismerete, egyéni konzultáció módszertanának ismerete, egyenlő bánásmód követelményeinek ismerete, emberi és állampolgári jogok ismerete, pályaválasztással kapcsolatos szakmai ismeretek, szociális ismeretek, munkájához kapcsolódó jogszabályok ismerete

Előnyt jelent:

  • Az elvárásként megjelenő tapasztalatok közül több terület vagy hosszabb időtartam megléte,
  • A munkakörhöz kapcsolódó további végzettség (ek) és szakmai tapasztalat megléte,
  • A mindenkor hatályos munkaerő-piaci szolgáltatásokra vonatkozó rendelet ismerete,
  • Legalább 1 év tapasztalat hátrányos helyzetű (hajléktalan, megváltozott munkaképességű stb.) ügyfelekkel

Az álláspályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Önéletrajz,
  • Motivációs levél, melyben kérjük, röviden részletezze, hogy miért szeretne ezen a területen elhelyezkedni
  • Oklevelek, bizonyítványok másolata
  • Adatkezelési nyilatkozat az e-mail-es kísérőlevélben az alábbi szövegezéssel: „Az álláspályázat beküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy az önéletrajzomban és a pályázathoz csatolt további iratokban megadott adataimat a ……. (megpályázott pozíció neve) pozícióra pályázatot kiíró adatkezelő a kiválasztási folyamat lefolytatása érdekében, a kiválasztási folyamat lezárultáig, de legfeljebb 1 évig kezelje.”

A jelentkezés módja:

A pályázati anyagokat 2023.01.15-ig a horvathandrea@pestesely.hu e-mail címre várjuk!

Kérjük, hogy a szakmai önéletrajzban térjen ki arra, hogy hogyan felel meg az elvárások és az előnyök részekben foglaltaknak!