Állás
Állás
Családtámogató, szociális munkás
2019. január 17.

677

Jelentkezési határidő: 2019. január 31.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet családtámogató, szociális munkás munkakör betöltésére.

Kiemelt projektünkbe spanyol anyanyelvű családok magyarországi integrációjának segítésére keresünk szociális munkás végzettségű szakembereket.

Feladatok:

  • a hatósági ügyintézés támogatása
  • a mindennapi élettel kapcsolatban felmerülő problémák megoldásában történő közreműködés
  • a gyermekek iskoláztatásával
  • a munkavállalással és a
  • magyar nyelv elsajátításával kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

  • spanyol nyelvtudás
  • szociális vagy pedagógiai szakterületen szerzett tapasztalat
  • MS Office programcsomag ismerete
  • megbízhatóság, jó kommunikáció
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • SZÉP kártya juttatás
  • munkába járással kapcsolatos utazási költségtámogatás
  • szupervízió

Munkavégzés helye: Budapest

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes vagy részmunkaidő
  • határozott idejű (az állás betöltésétől 2019.06.30-ig, de várható a program hosszabbítása)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését önéletrajza csatolásával a bite.sarolt@maltai.hu e-mail címre.

Hír
A kormány benyújtotta a vagyonkezelői alapítványokhoz kapcsolódó törvényjavaslatot is.
Hír
A fővárosi civil szervezetek iratainak gyűjtése Budapest Főváros Levéltárában
Hír
1989. február 4-én alapították meg a Magyar Máltai Szeretetszolgálatot.
Címkék