A daganatos és krónikus betegséggel élő gyermekeknek élményterápiás táborokat szervező Bátor Tábor Alapítvány GO! Tábor bárhol programjainak (kihelyezett élményterápiás programok) koordinálására munkatársat keres teljes állásba.

Feladatok:

  • Gyermekeknek szóló kórházi és külsős élményterápiás programok tartása
  • Részvétel a programok szakmai fejlesztésében összhangban az Alapítvány táborban zajló élményterápiás programjaival
  • Részvétel magyar és külföldi GO! programok előkészítésében, koordinálásában, értékelésében
  • Potenciális partnerszervezetek felkutatása, kapcsolatok kiépítése és ápolása Közép-Európában
  • Meglévő szakmai kapcsolatok ápolása, szakmai támogatása
  • Az önkéntesek toborzása, kiválasztása, képzése, mentorálása és stábok összeállítása
  • Kórházi koordinátorok irányítása, projektvezetés
  • Irodai adminisztrációs feladatok: önkéntesek beosztása és önkéntesekkel való kapcsolattartás, pénzügyi elszámolások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás: magabiztos nyelvhasználat szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Fokozott teherbírás, akár hétvégi munkavégzés
  • A munkavégzéshez kapcsolódó hazai és külföldi utak vállalása
  • Kiváló szervező, adminisztrációs, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, csapatmunkára alkalmasság, rugalmasság
  • A munkakörhöz szorosan kapcsolódó egészségügyi előírások elfogadása és betartása

Előnyt jelent:

  • Pedagógiai, pszichológiai vagy egyéb humán végzettség
  • Tapasztalat gyermekek és/vagy felnőttek képzésében
  • Lengyel/szlovák/cseh nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes, professzionális színvonalon működő csapat
  • Együttműködési és tapasztalatszerzési lehetőség a nemzetközi SeriousFun Children’s Network többi tagszervezetével
  • Részvétel hazai és nemzetközi konferenciákon és képzéseken
  • Fejlődési lehetőség Magyarország egyik legsikeresebb non-profit szervezeténél
  • Meghatározó szerep a Bátor Tábor elkötelezett önkénteseivel való munkában
  • Közös munka egy inspiráló csapatban, pozitív emberi értékek mentén

Munkavégzés helye: 1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 46.-48.; ill. 3000 Hatvan, Delelő út (táborhely), ill. külső helyszínek

Jelentkezési határidő: 2020. március 16.

Angol nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled a jelentkezes@batortabor.hu e-mail címre várjuk „GO! Programkoordinátor” jeligére. Kérjük, jelentkezésedben jelezd bruttó bérigényedet is.