Munkáltató: Bátor Tábor Alapítvány

Munkavégzés helye: 1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 46.-48.

Leírás: A daganatos és krónikus betegséggel élő gyermekeknek élményterápiás táborokat szervező, 15 éve működő Bátor Tábor Alapítvány – a hazai civil szféra egyik legsikeresebb szervezete – HR Vezetőt keres részmunkaidős állásba.

Munkavégzés jellege: Részmunkaidő, heti 20 óra.

Közvetlen felettes: Ügyvezető igazgató.

Jelentkezési határidő: 2017. február 15.

Munkakezdés időpontja: lehetőség szerint minél előbb, de legkésőbb 2017. április 1.

Munkakör, fő feladatok:

  • A szervezet HR rendszerének kialakítása.
  • HR átvilágítás és egy helyzetkép bemutatása a vezetőségnek.
  • Teljes körű HR stratégia kidolgozása és megvalósítása.
  • A szervezeten belüli humánerőforrás menedzsment szemlélet meghonosítása.
  • HR rendszerek és folyamatok kialakítása, azok operatív működtetése és folyamatos fejlesztése (pl. képzések, toborzás, teljesítményértékelés, létszámgazdálkodás, ösztönzés).
  • A vezetők és munkatársak támogatása HR kérdésekben.
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyvezetővel, javaslatok tétele.
  • A toborzás és kiválasztás teljes körű menedzselése és lebonyolítása.
  • Havi-, valamint ad-hoc menedzsment riportok készítése.
  • Munkaügyi adminisztráció, személyügyi nyilvántartások kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, (ideálisan HR- vagy gazdasági).
  • Legalább 5 éves vállalati HR területen szerzett gyakorlat, ahol önálló felelősségi és döntéshozási jogkörrel rendelkezett.
  • A tapasztalatán belül a HR szakterület legtöbb területének széleskörű ismerete (toborzás-kiválasztás, képzések, kompenzáció, belső kommunikáció, teljesítmény menedzsment, tehetséggondozás, munkaügy és munkajog).
  • Folyékony angol nyelvtudás, munkanyelvi használathoz.
  • Munkajog ismerete.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

Kompetenciák:

  • Kiváló interperszonális készségű, a szervezet bármely szintjével hatékonyan kommunikál.
  • Stratégiai gondolkodású.
  • Magabiztos és energikus személyiség, szereti a kihívásokat.
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képességű.
  • Önállóan szeret és tud dolgozni, proaktivitás jellemzi.
  • Kreatív, innovatív, alkotásvágy hajtja.
  • Empatikus személyiség.
  • Támogatói attitűd jellemzi.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett HR tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes, professzionális színvonalon működő csapat és szervezet.
  • Fejlődési lehetőség Magyarország egyik legsikeresebb non-profit szervezeténél.
  • Együttműködési és tapasztalatszerzési lehetőség a nemzetközi Serious Fun Children’s Network többi tagszervezetével.
  • Részvétel hazai és nemzetközi konferenciákon és képzéseken.
  • Közös munka egy inspiráló csapatban, pozitív emberi értékek mentén.

A jelentkezéshez szükséges önéletrajzot és motivációs levelet bérigény megjelölésével a jelentkezes@batortabor.hu e-mail címre várjuk a „HR Vezető” jeligére.