A Magyar Máltai Szeretetszolgálat innovatív munkaerőpiaci projektjébe keresünk a for-profit, üzleti világban szerzett tapasztalatokkal rendelkező kollégát

Inspiráló, szemléletformáló szakmai háttér, kedves, támogató csapat, nagyon jó munkakörülmények várják az új kollégánkat. Ha mást, újat, értékkel telibb munkát szeretne, várjuk jelentkezését a következő pozícióra:

HR szolgáltatás értékesítési tanácsadó

(rész- vagy teljes munkaidőben)

Feladatok:

  • Különböző hátránnyal küzdő emberek munkaerőpiaci jelenlétének támogatása: piaci jelenlét megerősítése

  • Munkáltatókkal stratégiai partnerség kialakítása, és operatív kapcsolattartás

  • Üzletfejlesztés

  • Szolgáltatásfejlesztés

  • Magyar Máltai Szeretetszolgálat innovatív munkaerőpiaci kezdeményezéseiben részvétel

  • Munkaerőpiaci módszertani tevékenységben részvétel (támogató dokumentumok, munkaanyagok, új technikák kialakítása, támogatása)

  • Országos és nemzetközi projektekben való részvétel

  • Projektstruktúra indikátorainak teljesítése

  • Heti/havi riportok készítése, adminisztráció

Várjuk jelentkezését, ha

  • Legalább 1 éves tapasztalatot szerzett szolgáltatás értékesítés területén

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezik

  • Erős segítő attitűddel, komoly empátiás készséggel rendelkezik

  • Kiváló a kommunikációs készsége szóban-írásban

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office, kollaborációs eszközök)

  • Rugalmas, kedves a személyisége

  • Strukturált, logikus a gondolkodásmódja

  • Szeretne új irányokat, értelmet adó munkát végezni, és ez nagyon erősen motiválja

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Home-office (a pandémiát követően is)

  • Baráti hangulatú, egymást segítő, összetartó csapat

  • Az ország legnagyobb karitatív szervezetének részeként sok-sok örömpillanat megélése

  • Fejlődési lehetőség – szakmai tréningek, workshopok

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Határozatlan idejű a pozíció, de projektes a működés

  • Rész- vagy teljes munkaidő

Munkavégzés helye, kezdete:

  • Budapest, I. kerület

  • A pályázat elbírálását követően azonnal

Jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet az elod.agnes@maltai.hu e-mail címen, 2021. május 5-ig.