4-6 órás elfoglaltságra keresünk a nonprofi.hu, adjukössze.hu és további portálok, hírlevelek szerkesztői és adminisztrációs munkáihoz precíz, civil szervezetek iránt érdeklődő munkatársat

LEZÁRULT A JELENTKEZÉS!

Érdekel a civil élet? Szeretnél részt venni benne, hírt adni róla? 4-6 órás elfoglaltságra keresünk a nonprofit.hu, adjukössze.hu és további portálok, hírlevelek szerkesztői és adminisztrációs munkáihoz precíz, civil szervezetek iránt érdeklődő munkatársat.

Feladatok:

  • portálok szerkesztése, adminisztrálása
  • hírlevél-szerkesztés,
  • adatbázis-kezelés,
  • irodai adminisztráció
  • adatok kezelése, kimutatások, táblázatok készítése

Elvárások:

  • Precizitás, pontosság
  • jó fogalmazó képesség és helyesírási készség
  • irodai szoftverek (MS Office) ismerete
  • képszerkesztési alapismeretek

Feltételek:

  • min. középfokú végzettség
  • önéletrajz és fizetési igény elküldése

Miért érdemes jelentkezni?

  • népszerű oldalakon való publikálás lehetősége,
  • változatos munka, támogató környezet, jó közösség,
  • otthoni és irodai munkavégzés is megoldható

Jelentkezz önéletrajzod, motivációs leveled csatolásával, fizetési igényed megadásával a kapcsolat@niok.hu címen.