A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Közép-dunántúli Régió Központ Tatabányai máltai típusú Játszótér - Játszóház felvételt hirdet 2 fő Játszótéri segítő munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Játszótér program több mint 20 éve van jelen, célja, hogy a helyi közösség családjai számára közösségi teret kínáljon játszótereken, játszóházakban a közös játékra, ismerkedésre, beszélgetésre. Tiszta környezetben, biztonságos játékeszközökkel, hozzáértő szociális szakemberekkel odafigyelést nyújtunk a betérő gyermekeknek, családoknak.

Feladatok:

  • A játszótéri segítő alapvető feladata, hogy a „Módszertani útmutatóban” megfogalmazott normák és célok megvalósításának aktív résztvevője legyen.

  • Az intézményt a látogatók fogadására alkalmassá tegye.

  • Kapcsolatteremtés a gyerekkel és kísérőikkel.

  • A játszótérre vonatkozó egységes szabályok betartása és betartatása.

  • Igény szerint, irányított játék vezetése, programok szervezése, lebonyolítása.

  • Kötelező napi adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (szociális, pedagógiai, egészségügyi).

  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások).

  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság.

  • Együttműködési készség, empátia.

  • Önkéntes szemlélet.

  • Csapatjátékos.

  • Diszkriminációtól és előítéletektől mentes attitűd.

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.

Amit kínálunk:

  • Garantált bérminimum.

  • Munkahelyi pótlék(próbaidő letelte után).

  • Egyéb, béren kívüli támogatások (próbaidő letelte után).

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő

  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Komárom – Esztergom megye, Tatabánya

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes szakmai önéletrajz

  • Motivációs levél

  • Iskolai végzettségeket/szakképesítéseket igazoló bizonyítványok/okiratok másolata

A jelentkezéseket az 01496@hr.maltai.hu március 15-ig várjuk.