A Magyar Élelmiszerbank Egyesület Borsod-Abaúj-Zemplén megyébe helyi kirendeltség vezető munkatársat keres

Az Élelmiszerbank (www.elelmiszerbank.hu) csapatába keresünk egy új kollégát, kirendeltség vezető munkakörbe. A feladat a helyi (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei) Élelmiszerbank infrastrukturális kialakítása, a helyi operatív működés megszervezése, majd ennek hosszú távú, folyamatos irányítása és fejlesztése.

Amit kínálunk: családias környezet, jó csapat, dinamikusan fejlődő civil közösség és hosszútávú munkalehetőség.

Ha szeretne egy jó ügyért, egy 15 éve sikeresen működő non-profit szervezetben dolgozni, akkor jelentkezzen mielőbb!

Főbb feladatok, munkák:

  • Az országosan működő „Élelmiszerbank modell” helyi bevezetése

  • A megyei Élelmiszerbank létrehozását biztosító feltételrendszer megteremtése – potenciális raktárhelyiség felkutatása, infrastruktúra kialakítása

  • Az élelmiszerraktár operatív működésének kialakítása

  • Az élelmiszerraktár működtetése (bevételezési-kiadási folyamat)

  • A megye civil, önkormányzati, egyházi szervezeteinek feltérképezése, együttműködés kialakítása

  • Megyei élelmiszertermelő, -feldolgozó és -kereskedelmi cégek feltérképezése és együttműködések kialakítása

  • A megyei Élelmiszerbank felelős vezetése, működtetése, beszámolás az országos Élelmiszerbank felé

  • Önkéntes munkatársak bevonása a napi működésbe

  • Megyei adományszervező (fundraising) tevékenység

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Miskolci/megyei lakhely: olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik a megyében/Miskolcon élnek, helyismerettel, kapcsolati hálóval rendelkeznek

  • Felsőfokú végzettség

  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat minimum 3 fő beosztottal, ebből minimum 2 év for-profit szektorban

  • Már dolgozott vagy önkénteskedett civil szervezetnél

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség, tárgyalási tapasztalat

  • Önálló munkavégzés, szisztematikus problémamegoldás, elemzés, tervezés

  • Pontosság, nagyfokú precizitás, megbízhatóság

  • Projekt menedzsment képesség, jó szervezőkészség

  • Eredmény- és minőségközpontúság

  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség

  • „B” kategóriás jogosítvány

Ami nem feltétel, de előnyt jelent:

  • Logisztikai tapasztalat, gyakorlat

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

  • Angol nyelvtudás

Mit ígérünk:

  • Olyan munkahelyet, ahol könnyű azonosulni a célokkal;

  • Megfelelő munkakörülményeket;

  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Kezdés: azonnal

Jelentkezési határidő:

  • 2020. június 15.

8 órás állás

Jelentkezéséhez az allas@elelmiszerbank.hu címre küldje el nekünk szakmai önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével, illetve egy motivációs levelet. A motivációs levél inkább legyen rövid, ne legyen benne semmi felesleges köntörfalazás, viszont legyen benne a lényeg: miért gondolja, hogy Ön a legjobb jelölt az állás betöltésére. A motivációs levél számunkra a kiválasztási folyamat első fontos lépése.