Lelkes és elkötelezett csapattársunkat keressük, aki a dányi romatelepen működő programjaink egy részét koordinálja, illetve részben meg is valósítja.
Az ideális jelölt a teljes munkaidős állás egy részében telepi munkát (programvezetés), másik részében irodai háttérmunkát (szakmai anyagok, kutatások, hatásmérés) végezne.

Munkaidő: heti 40 óra
Munkavégzés helye: Dány, Budapest
Jelentkezési határidő: 2021. május 22.

Főbb feladatok:

• Gyerekprogramok szakmai támogatása, célok megfogalmazása, programok hatásmérése
• Kapcsolattartás a programban résztvevő családokkal
• Önkéntesek támogatása, koordinálása
• Kapcsolattartás és együttműködés a helyi intézményekkel (iskola, családsegítő)
• Munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

• Szociális munkás, pszichopedagógus vagy gyógypedagógus végzettség
• Hátrányos helyzetű gyerekekkel és családokkal való segítő munkatapasztalat
• A gyakorlati tapasztalat mellett meglévő elméleti tudás (kutatás, szakmai cikkek)
• Önálló munkavégzés és új szakmai ötletek, meglátások
• Motivált munkavégzés, rugalmasság
• A szervezet missziójának és értékeinek támogatása, képviselete

Előnyt jelent:

• B kategóriás jogosítvány
• Angol középfokú nyelvtudás

Amit mi tudunk nyújtani:

• A nonprofit szférában korrekt, megbízható fizetést
• Egy jófej, motivált és támogató szakmai csapatot
• Rugalmas munkaidőt
• Szakmai fejlődési lehetőséget, szakmai továbbképzéseket