CivilTech
Állás
Állás
Marketing-kommunikációs munkatárs
2017. október 05.

644

Jelentkezési határidő: 2017. október 20.

Az Őrzők Alapítvány marketing-kommunikációs feladatok elvégzésére keres munkatársat heti 20 órában

Jelentkezési határidő: 2017.10.20.
Személyes interjú időpontja: 2017.10.25
Kezdés: 2017.11.02

 Marketing-kommunikációs feladatok:

  1. Kommunikációs feladatok ellátása:

    - kommunikációs anyagok elkészítése
    - honlap, fb, youtube-csatorna tartalmak készítése, gondozása
    - online adománygyűjtő és sajtókampányok előkészítése, menedzselése, utánkövetése
    - kapcsolattartás a kommunikációs ügynökséggel

  2. Alapítványi PR-feladatok ellátása:

    - sajtóanyagok elkészítése, megjelentetése
    - sajtótájékoztatók, sajtóesemények szervezése/kapcsolattartás a kommunikációs ügynökséggel
    - az alapítvány programjainak kommunikációs előkészítése

Amit keresünk:

- legalább 2 éves marketing kommunikációs szakmai tapasztalat
- főiskolai végzettség
- jártasság a közösségi médiában
- számítógépes alaptudás
- jó íráskészség
- jó szervezőkészség
- kezdeményezőkészség
- elhivatottság
- önálló munkavégzésre való képesség
- rugalmasság

Amit biztosítunk:

- változatos, önálló munka egy nemes célért
- rugalmas munkaidő
- fiatalos, jókedvű csapat
- kiszámítható, megbízható munkahely

  • fényképes szakmai önéletrajzzal fizetési igény megjelölésével
  • motivációs levéllel
  • és egy fiktív adventi adománygyűjtő kampány tervével, melynek célja a adomány gyűjtése az adventi időszakban a Tűzoltó utcai Gyermekklinika számára

Kontakt:

Aladics Nikolett
irodavezető
orzok@orzokalapitvany.org

Határidő: 2017.10.20.

Hír
Civil szervezetek számára kérdőív a GINOP 3.3.3-17 konstrukcióval kapcsolatban
Hír
Az előző évekhez képest tovább erősödött a hazai civil és nonprofit szervezetek iránti bizalom
Hír
Újabb szakaszba léptette szerdán az Európai Bizottság a külföldről támogatott civil szervezetekre vonatkozó törvény miatt júliusban Magyarország ellen megindított kötelezettsé ...
Hír
Annál élhetőbb egy település és működőképesebb egy önkormányzat, minél több civil szervezet egészíti ki, segíti tevékenységét - mondta az Emberi Erőforrások Minisztériumának ( ...
Hír
Az ICAN nevű civil szervezet munkáját ismerték el.
Címkék