Média asszisztens munkatársat keres a Mária Rádió

Ha érdekel a média és a műsorkészítés világa…

Ha nyitott vagy új emberek megismerésére…

Ha szívesen szervezel, rendezel, irányítasz, akkor ez a hirdetés Neked szól!

Téged keresünk, ha…

  • nyitott vagy és könnyen lépsz kapcsolatba másokkal
  • dinamikus vagy és buzog benned a tettvágy
  • mélyen hívő és elkötelezett vagy a misszió iránt, valamint hívő katolikus
  • kreatív, tanulékony vagy
  • szeretsz és tudsz önállóan dolgozni
  • van némi média tapasztalatod, vagy ha nincs, nyitott vagy a tanulásra

Feladatok:

  • rádióinterjúk szervezése és készítése Budapesten és vidéken
  • hanganyagok adáskészre vágása
  • közösségépítés: a hallgatóság és helyi közösségek számának növelése, a helyi közösségek fejlesztése és erősítése, címlisták bővítése
  • önkéntesekkel való kapcsolattartás: önkéntesek motivációjának fenntartása

Munkavégzés helye a rádió budapesti szerkesztősége, emellett heti 2-4 nap terepmunka a vidéki regionális vételkörzetekben, vagy a budapesti vételkörzetben. A munka végzéshez szükséges autót és az eszközöket mi biztosítjuk.

Ha a fentiek megtetszettek és rendelkezel minimum középfokú végzettséggel, valamint B kategóriás jogosítvánnyal, jelentkezz hozzánk!

Fizetési igényed megjelölésével küldd el önéletrajzodat, valamint egy rövid motivációs levelet a peter@mariaradio.hu email címre.

Plébánosi ajánlással jelentkezők előnyben!

Ha már tapasztaltad életedben a Gondviselés jelenlétét, és ezt a tüzet bátran tovább is adnád, akkor örömmel várunk csapatunkba!