A Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága menekültügyi projekt vezetőt keres határozott idejű munkaszerződéssel

Főbb feladatok:

  • menekültügyi projektek koordinálása, irányítása

  • feladatok részletezése, ütemezése, megvalósításának ellenőrzése

  • összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása

  • folyamatos személyes kapcsolattartás, egyeztetés társterületekkel és társszervezetekkel a projektmenedzsment irányítása alatt

  • határidők betartása és betartatása

  • menekültügyi munkatársak, önkéntesek szakmai támogatása

  • együttműködés az Országos Idegenrendészeti Főigazgatósággal a tranzitzónákban megvalósuló humanitárius tevékenységeink kapcsán

  • pénzügyi előrehaladás ellenőrzése

  • projektek lezárása és a kész munka átadása

Elvárások:

  • társadalomtudományi végzettség

  • magabiztos angol nyelv ismerete írásban és szóban egyaránt

  • rendkívül jó kommunikációs képesség

  • csapatjátékos, ugyanakkor nagyfokú önállóság a munkában

  • precíz, pontos alapos

  • kreatív, megoldást kereső személyiség

  • magabiztos táblázatkezelési ismeretek

Előnyt jelent:

  • menekültügyben szerzett gyakorlati tapasztalat

  • projektek végrehajtásában és pályázati folyamatokban való jártasság

  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat

  • jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem fényképes szakmai önéletrajzát , motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével a hr@voroskereszt.hu e-mail címre 2020. április 15. napjáig elküldeni.