A Budapest Esély Nonprofit Kft. mentor pozícióra 1 fő munkatársat keres a TÁMOP-6.2.1-15-2016-00006 azonosítószámú, „Csepel Csillagtelep szociális célú rehabilitációja” projektbe

Főbb paraméterek:

  • Heti 5 munkanap, napi 4 óra

  • Várható havi bruttó keresett: 125 000 Ft. határozott idejű munkaszerződéssel vagy megbízási szerződéssel (2020.02.01-2020.09.30.),

Elvárások:

  • Végzettség: munkavállalási/képzési tanácsadó; szociálpedagógus; szociális munkás; munka- és pályatanácsadó; szociális menedzser; szociológus; szociális szervező; szociálpolitikus; gyógypedagógus; bármilyen szakos tanár, vagy humán felsőfokú végzettség.

  • Elvárt ismeret: egyéni konzultáció módszertanának ismerete, egyenlő bánásmód követelményeinek ismerete, emberi és állampolgári jogok ismerete, pályaválasztással kapcsolatos szakmai ismeretek, szociális ismeretek, munkájához kapcsolódó jogszabályok ismerete.

Előnyt jelent:

  • Legalább 1 év tapasztalat álláskereső emberekkel végzett segítő munka területén

  • Erős adminisztrációs és jó kommunikációs készség

  • Projektmunkában szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Ügyfelek toborzása az akcióterületről OKJ tanfolyamokra.

  • Részvétel az ügyfelek kiválasztásában a vezető mentor utasítása szerint.

  • A projektbe jelentkező ügyfelek fogadása, regisztrálása,

  • A projektbe történő bekapcsolódás dokumentumainak előkészítése és nyilvántartása (pl. együttműködési megállapodás megkötése, adatlapok felvétele, mentornapló vezetése).

  • A szakmai adminisztráció vezetése, beszámolók és adatszolgáltatások készítése.

  • Egyénre szabott fejlesztési és szolgáltatási terv készítése, és a szolgáltatási tervben megfogalmazott esetkezelési lépések végrehajtása, rögzítése,

  • A projektben résztvevők számára tanácsadás, mentori támogatás biztosítása (beleértve a szociális helyzet feltárását, segítést, szolgáltatásokhoz való közvetítést, nyomon követést - egyéni és/vagy csoportos szociális munka keretében).

  • Az ügyféllel való kapcsolattartás biztosítása,

  • Kapcsolattartás a projektpartnerekkel és egyéb szakmai partnerekkel.

Az álláspályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Önéletrajz, és motivációs levél

  • Oklevelek, bizonyítványok másolata

  • Adatkezelési nyilatkozat az e-mail-es kísérőlevélben az alábbi szövegezéssel: „Az álláspályázat beküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy az önéletrajzomban és a pályázathoz csatolt további iratokban megadott adataimat a ……. (megpályázott pozíció neve) pozícióra pályázatot kiíró adatkezelő a kiválasztási folyamat lefolytatása érdekében, a kiválasztási folyamat lezárultáig, de legfeljebb 1 évig kezelje.”

A jelentkezés módja:

A pályázati anyagokat 2020. január 15-ig a davido@pestesely.hu e-mail címre várjuk!