Munkavégzés helye: IX. kerület.

Munkaviszony tervezett kezdete: Akár azonnal.

Jelentkezési határidő: 2018.10.31.

Fő feladat: színházi produkcióink, projektjeink menedzselése.

További feladatok: irodai szervezési és operatív feladatok.

Szükséges:

  • projekt jellegű tevékenységekhez kapcsolódó munkatapasztalat
  • színházi menedzsment tapasztalat
  • MS Word, Excel gyakorlott felhasználói ismerete

Szükséges kompetenciák és készségek:

  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • gyakorlatiasság
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • precíz, megbízható és gyors munkavégzés
  • felelős hozzáállás

Előnyt jelentenek:

  • civil menedzsment tapasztalat
  • projektek koordinálásában szerzett tapasztalat
  • jó angol nyelvtudás

Jelentkezést magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal a karavanhir@gmail.com címre várunk.