CivilTech
Állás
Állás
Önkéntes Koordinátor
2018. június 19.

691

Jelentkezési határidő: 2018. június 30.

A Menedékház Alapítvány pályázatot hirdet Önkéntes Koordinátor (külföldi és magyar) munkakör betöltésére.

Munkaidő: heti 40 óra, kötetlen munkaidő

Feladatok:

  • külföldi önkéntesek fogadása és küldése (ERASMUS+), az ehhez tartozó adminisztráció és pályázatok elkészítése, mindennapi tevékenységükkel kapcsolatos feladatok koordinálás
  • magyar önkéntesek szervezése,
  • a Menedékház Alapítvány önkéntes menedzsment stratégiájának kialakításában és végrehajtásában való részvétel és annak koordinálása
  • a Menedékház Alapítvány népszerűsítése, programjainak szervezésében aktív részvétel
  • önkéntes adatbázis kialakítása, fenntartása, felügyelete és folyamatos frissítése
  • tagnyilvántartás adatbázisának előkészítése
  • rendszeres kapcsolattartás az önkénteseket foglalkoztató szervezeti egységekkel és a fundraiserrel
  • rendszeres adatszolgáltatás biztosítása az önkéntesek illetve a munkatársak felé
  • önkéntes interjúk, önkéntes közvetítés a szervezeti egységek felé
  • önkéntesek toborzása és megtartása
  • új önkéntesek toborzása
  • önkéntes motivációs rendszer kidolgozása
  • önkéntes találkozók szervezése, lebonyolítása
  • visszacsatolási, értékelési rendszer kidolgozása
  • a Menedékház Alapítvány láthatóságának növelése
  • rendezvényeken, fesztiválokon részvétel
  • egész évben a Menedékház Alapítvány programjaihoz kapcsolódó rendezvényeken részvétel, önkéntesek mozgósítása
  • a Menedékház Alapítvány kampányainak, programjainak, fundraising eseményeinek támogatása

Elvárások:

  • nyitott személyiség minden generáció felé
  • empátia
  • projektek megvalósításában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • számítástechnikai ismeretek
  • angol nyelvtudás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelenthet:

  • nonprofit szervezetnél szerzett tapasztalat
  • külföldi önkéntes tapasztalat
  • önkéntes munkában szerzett tapasztalat

Pályázathoz mellékelni kell:

  • fényképes szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet

A pályázat benyújtási határideje: 2018.06.30.
Az állás várhatóan betölthető: 2018.07.15.

Csak a formai követelményeknek megfelelő pályázatokra áll módunkban válaszolni.
A fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levéllel kérjük az alábbi email címre eljuttatni nagyzoltan@menedekhaz.hu, érdeklődni a 06-30-501-99-63 -as telefonszámon lehet Nagy Zoltánnál.
További információ a szervezetről: www.menedekhaz.hu

Hír
Magyarországon valamivel több, mint tizenegyezren vállalnak rendszeresen önkéntes munkát. Szakemberek szerint nagyon nehéz ma az önkéntesek lelkesedését fenntartani, de tény, ...
Hír
Új, harminc férőhelyes egészségügyi centrum nyílt hajléktalanoknak Szegeden, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat intézményét kedden adták át. Fülöp Attila szociális ügyekért és ...
Hír
Kötelezettségszegési eljárást indíthat Magyarország ellen az Európai Bizottság a menekülteket segítő szervezetek ellen kitalált, úgynevezett „Stop Soros” törvény és a hozzá ka ...
Címkék