A Kék Vonal Gyermekkrízis Alapítvány keresi új önkéntes kommunikációs asszisztensét

Az Alapítvány kommunikációs feladataihoz, adománygyűjtő tevékenységeihez, szemléletformáló/érzékenyítő munkájához keresünk segítséget.

Kis szakmai stábbal, de legalább 50 önkéntessel dolgozunk azon nap, mint nap, hogy a gyerekeknek legyen hova (az ingyenesen hívható Lelkisegély-vonalunkra, online szolgáltatásainkra) fordulniuk, ha bajban vannak, ha figyelemre, segítségre van szükségünk.

Téged keresünk, ha:

  • Értesz a közösségi oldalak működéséhez, és szívesen vállalnád az Alapítvány facebook/ instagram oldalának kezelését a szakmai stábbal együttműködésben
  • Szeretsz írni és szerkeszteni, így hírleveleink megszerkesztése és kiküldése sem jelentene kihívást
  • Értesz az online kommunikációhoz és közreműködnél adománygyűjtő kampányainkban
  • Értesz a kiadványszerkesztéshez és videóvágó programokhoz, mely készségeidet szívesen bevetnéd érzékenyítő / szemléletformáló projektjeinkben
  • lelkesen és kreatívan veted bele magad új kihívásokba
  • ha szívesen dolgozol csapatban, de konkrét feladataidat önállóan is el tudod végezni
  • ha van heti 8-10 óra szabadidőd, melynek minimum felét heti egyszer budapesti irodánkban tudod tölteni.

Amit kínálunk:

  • a gyerekek ügyéért dolgozó jó csapatot
  • változatos feladatokat, amik rugalmasan alakíthatóak
  • kiváló referencia és gyakorlati lehetőséget

 Előnyt jelent:

  • videószerkesztő programok ismerete
  • adományszervezésben/ kommunikációs feladatokban szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • tájékozottság gyermekvédelemben/gyermekjogok területén

Jelentkezz az info@kek-vonal.hu címen egy motivációs levéllel és önéletrajzzal.

Határidő: 2019. 10.18.