Munkaidő: heti 15 óra (heti 1x 5 óra, többi nap kötetlen időbeosztásban)

Munkaviszony: határozott idejű, 2021. szeptember 6. - 2022. május 29.

Munkavégzés helye: Budapest

Bérezés: megegyezés szerint

Munkaköri leírás:

Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács által támogatott projektben résztvevő 15 fő volt állami gondozott fiatal felnőtt számára pályaorientációs tanácsadás nyújtása számukra ill. munkaerőpiaci elhelyezkedésükben való segítségnyújtás.

  • Heti 1 x 5 órás csoportos pályaorientációs foglalkozás megtartása egy felnőttképzésben regisztrált képzésben.
  • A projektben résztvevő 15 fiatal felnőtt egyénre szabott munkába állítási stratégiájának kidolgozása (rövidtávú /középtávú/hosszútávú tervek elkészítése és írásba foglalása, egyéni tervekben történő lépések dokumentációja)
  • Az egyéni munkába állítási stratégia alapján a fiatalok munkába állítása a projekt második szakaszára (2022. március 1-jétől) és annak követése, dokumentációja
  • Üzemlátogatások szervezése
  • Álláskereső vásárokra való látogatások megszervezése
  • Szoros együttműködés a csapattal, projektmegbeszéléseken való részvétel

Legfontosabb elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • pályaorientációs tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • állami gondoskodásban élőkkel kapcsolatos tapasztalat
  • kreativitás, személyközpontúság, dinamizmus
  • empátia, jó kommunikációs, konfliktuskezelési- és kapcsolatteremtő képesség

Jelentkezés: önéletrajz és motivációs levél elküldésével az artravalo@szubjektiv.org e-mail címre.