A Magyar Máltai Szeretetszolgálat pályázati koordinátort keres

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Mindennapos tevékenysége során ételt és ruhát oszt a rászorulóknak, szállást ad a fedél nélkülieknek, ügyet intéz az arra képtelenek helyett. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

A Modellprogramok pályázatainak központi koordinálása, ezen belül különösen:

  • a projektek végrehajtását szolgáló belső munkafolyamatok és információs, dokumentációs rendszerek fejlesztése, naprakész vezetésének felügyelete;
  • folyamatos kapcsolattartás a projektek helyi szakmai megvalósítóival, munkájuk adminisztratív és operatív támogatása, összehangolása, szervezeti szintű egységes eljárás biztosítása;
  • kapcsolattartás a támogatóval/irányító hatóságokkal;
  • a projektek előrehaladásának folyamatos nyomon követése, határidők figyelése és betartatása, a projektekkel összefüggő szakmai és pénzügyi beszámolók összeállításának koordinálása, ellenőrzése;
  • a pályázati e-ügyintézési felület (EPTK) kezelése;
  • a projektek előrehaladásról folyamatos adatszolgáltatás és beszámolók készítése a vezetőség részére;
  • támogatási kérelmek előkészítése, a kérelembenyújtás és a szerződéskötési folyamat lebonyolítása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • projektmenedzsment tapasztalat (EFOP, TOP, VEKOP)
  • pénzügyi, számviteli ismeretek
  • megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság, terhelhetőség
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó készség, proaktivitás
  • gyakorlott szintű MS Office (kiemelten Excel) ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • béren kívüli támogatások
  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület és vidéki helyszínek

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a gyorke.alexandra@maltai.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével.