Szülési távollét miatt a Jezsuita Roma Szakkollégium részmunkaidős (napi 4 órás) pénzügyi asszisztenst keres 2020. július 1-től.

Fő feladatok:

  1. A könyvelő, az intézményvezető és a tanulmányi vezető munkájának segítése kommunikációs, ügyviteli és dokumentációs tevékenységekben.
  2. Pályázatok írásával, nyilvántartásával, elszámolásával kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása.
  3. A befogadott számlák iktatása, kontírozása, kiküldetések kezelése.
  4. Házipénztár kezelése.
  5. A banki átutalások bonyolítása.
  6. Vevői számlák kibocsátása, vevői folyószámlák nyilvántartása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • monotónia tűrés.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • pénzügyi-számviteli ügyintézői végzettség,
  • társalgási szintű angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • egy lendületes, vidám, fiatalos munkatársi közösség
  • és egy nagyon szép cél, amiért együtt dolgozhatunk.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest XIX. kerület
  • Munkavégzés ideje: heti 20 óra, rugalmas munkaidőben.

Pályázati dokumentáció:

  • Szakmai önéletrajz,
  • rövid motivációs levél,
  • szakmai referenciaszemélyek neve és elérhetősége.

A pályázatokat legkésőbb 2020. március 31-ig várjuk a munkaugy@jezsuita.hu e-mail címre „NÉV – jelentkezés JRSZ pénzügyi asszisztensi állásra” tárggyal.