A Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága programfejlesztési koordinátor munkatársat keres

Munkavégzés helye: Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága

Munkaviszony jellege: határozott idejű munkaszerződés, teljes munkaidő

Munkakör célja: programfejlesztési koordinátor

Munkába állás várható ideje: azonnali munkakezdés

Illetmény: megegyezés szerint

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatóság

Feladatok:

  • Bázisiskola és bázisóvoda (BOBI) intézményekkel és tanárelnökökkel való kapcsolattartás és együttműködés

  • a résztvevő intézmények nyilvántartásának ellenőrzése és frissítése

  • A Magyar Vöröskereszt ifjúsági tagozat projektjeinek előkészítése és lebonyolítása

  • Megyei szervezetekkel való (programhoz kötött) kapcsolattartás

  • megyei fókuszcsoportos beszélgetések szervezése és lebonyolítása

  • A Magyar Ifjúsági Vöröskereszt elnökségével való kapcsolattartás

  • A Magyar Ifjúsági Vöröskereszt területi/megyei vezetőivel való kapcsolattartás

  • Partnerekkel és támogatókkal való kapcsolattartás

  • Pályázatok írása, partnerek és támogatók felkeresése

Elvárások:

  • kiváló szakmai hozzáértés

  • magas empátiás készség

  • megbízhatóság, rugalmasság

  • jó együttműködési készség

  • kreativitás, fiatalosság

  • kiváló problémamegoldó készség

  • önálló munkavégzés

Pályázati feltételek:

  • érettségi

  • büntetlen előélet

  • cselekvőképesség

  • felhasználói szintű számítógép kezelő ismeret

Előnyt jelent:

  • megkezdett vagy már befejezett szakképesítési (OKJ) vagy felsőfokú tanulmányok szociális, pedagógiai, társadalomtudomány területén

  • Magyar Vöröskereszt és Magyar Ifjúsági Vöröskereszt működésének ismerete

  • Önkéntes előélet

  • Szakmai tapasztalat ifjúsági területen

Jelentkezés Módja, Határideje, Pályázati anyag összetétele:

  • szakmai önéletrajz;

  • motivációs levél;

  • fizetési igény megjelölése;

  • nyilatkozat attól, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatok pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul

Pályázati anyag benyújtásának módja:

  • elektronikus úton (pdf, jpg, word formátumban) a mivk@voroskereszt.hu e-mail címre elküldve

  • tárgyba kérjük a munkakör megnevezését

Pályázat benyújtásának határideje: 2020. december 31.

A munkába Állás Általános Feltételei, Legkorábbi Időpontja: A munkába állás általános feltételei:

  • a munkavállaló személyi okmányainak, iskolai végzettségeit-, illetve a munkakör ellátása szempontjából releváns szakképesítéseket igazoló bizonyítványok eredeti példányainak bemutatása;

A Pályázatok Elbírálásának Menete, Határideje:

  • kizárólag a jelentkezési határidőn belül, a „Jelentkezés feltételei, módja, határideje” bekezdésben leírtaknak maradéktalanul megfelelő pályázatok kerülnek elbírálásra;

  • a kiválasztott pályázó (pályázók) előre egyeztetett időpontban lesznek behívva a munkáltató irodaházába;

  • minden pályázó visszatájékoztatásra kerül.

Pályázat elbírálásának határideje: 2021. január 15.

Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja, és bármikor visszavonja (törölje).

Kontakt

Bogát Enikő mivk@voroskereszt.hu, 1051 Budapest, Arany János utca 31.