A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet Projekt asszisztens munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

felvételt hirdet

Projekt asszisztens

munkakör betöltésére

Az új kolléga a Fókuszban a gyermek programunkhoz csatlakozva, a szakmai vezető jobbkezeként projektünk megvalósulását segítené.

A projekt célja a leghátrányosabb helyzetű településeken élő gyermekek esélyeinek növelése, életkörülményeinek javítása, a szegénység gyermekekre mért hatásainak mérséklése, amelyet helyben elérhető, intenzív, komplex szociális munkával, családkíséréssel és a projekt keretében megvalósuló tevékenységek szakmai-módszertani támogatásával biztosít. A program fejlesztései és kapcsolódó tevékenységei a kora gyermekkori fejlődést középpontba helyezve a leghátrányosabb helyzetű településeken élő családok egészével foglalkozik.

Feladatok:

  • A projekt asszisztens a projekt szakmai vezetőjét napi szinten támogatja: A projekttervezéstől a lezáráson át, a projektcélok megvalósításán keresztül

  • Nyomon követi a projektfeladatokat, -határidőket

  • A projekthez kapcsolódó adminisztratív és dokumentációs teendőket összefogja és koordinálja

  • Részt vesz a projekthez kapcsolódó események, rendezvények előkészítésében és megszervezésében

  • Kapcsolatot tart az érintett külső partnerekkel és a belső munkatársakkal

  • A projekt résztvevőit informálja/ tájékoztatja

  • A projektről készült szakmai beszámolókat/ összefoglalókat szerkeszti

Elvárások:

  • Hasonló szerepkörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség;

  • Microsoft Word és Excel készségszintű használata

  • Pontos, precíz munkavégzés;

  • Önálló, talpraesett, proaktív munkavégzés

  • Kiváló szervezőkészség

  • Jó stressztűrőképesség, rugalmasság

  • Jó kommunikációskészség mellett kiemelkedő írásbeli kommunikáció

Előny:

  • Szakmai beszámolók / összefoglalók szerkesztésében való jártasság

  • Pályázati projektalapú elszámolások adminisztrációjában szerzett munkatapasztalat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő

  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Szakmai önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet a 01675@hr.maltai.hu e-mail címen.