Állás
Állás
Recepciós munkatárs
2019. július 16. | friss

3096

Jelentkezési határidő: 2019. július 31.

Recepciós munkatársat keresünk hazánk első akadálymentes és integratív edzőtermébe, ahol épek és fogyatékkal élők együtt sportolnak.

A Suhanj! recepciós munkatársat keres

Leendő munkatársunk feladatai:
  • a vendégek udvarias fogadása, kiszolgálása,
  • telefonok, posta kezelése,
  • a büfé üzemeltetése,
  • ad-hoc adminisztrációs jellegű feladatok ellátása,
  • az online pénztárgép és a kassza kezelése.

A feladatellátás ideje heti 40 óra, rugalmas és változó beosztással, esetenként hétvégi munkavégzéssel, helye: Suhanj Fitness, Budapest, XIII. kerület, Tátra utca 6.

Amit kínálunk:

  • családias, vidám légkör, fiatal csapat,
  • tapasztalatszerzés egy dinamikusan fejlődő nonprofit szervezetnél,
  • versenyképes havi juttatás,
  • az edzőterem ingyenes, korlátlan használata munkaidőn kívül.

Elvárásaink:

  • előítélet-mentes, empatikus, nyitott személyiség,
  • precizitás, lelkiismeretesség, megbízhatóság,
  • kedves, segítőkész, proaktív, udvarias magatartás,
  • jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség,
  • magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • minimum alapfokú, társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy a suhanj@suhanj.hu e-mail címre küldd el önéletrajzod és motivációs leveledet július 31-ig. Edzőtermünkről bővebben is olvashatsz a http://www.suhanjfitness.hu oldalon.)

Hír
A 17KOZ és a 19MKOZ Közlemény elérhető az Adóhivatal honlapján
Hír
Noha a rendszer már több mint 5 éve működik jelenlegi formájában, a CIC-ek eredményességéről, hatékonyságáról kevés a visszajelzés.
Hír
A pozitív élmények, adott esetben a nevetés, a jókedv elősegítik a gyógyulást, ebben ma már a legtöbb szakember egyetért. Az élményterápiás alkalmak ilyen pozitív hatást válta ...
Hír
Meglepetésre nem kettő, hanem négy hónappal tolják ki a korábban érvényben lévő határidőt a banki adategyeztetés elvégzésére, pedig a Bankszövetség is csak szeptember 30-ig ké ...
Hír
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által koordinált program idei első pályázati felhívásai már elérhetők az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő oldalán.
Címkék