A Lyme Betegekért és Magyar Emberekért Családokért alapítvány határozott időre 2019. január 01 és 2019. március 31. között alkalmi munkavállalói munkaviszonyba munkatársat keres az alábbi feladatok elvégzésére:

  • Az Alapítvány elnökének mobilizációjának elősegítése
  • rendezvények, programok szervezésében, lebonyolításában történő közreműködés
  • Adminisztrációs feladatok

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Heti 1-2 nap
Napi munkaóra: 2-3 óra

Díjazás: megbeszélés szerint

Munkavégzéshez szükséges:

jó kommunikációs készség, kreativitás, jó fizikai állóképesség, pontosság.

Előnyök:

  • sérült emberekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Pályakezdők és egyetemisták jelentkezését is várjuk (amennyiben órarendjükkel egyeztethető a munkabeosztás)!

Jelentkezni az alábbi e-mail címen fényképes Önéletrajzzal:

info.lbmecsa@gmail.com

Tárgymezőbe kérjük, írja be: Jelentkezés részmunkaidős állásra

A jelentkezéseket 2018. december 21-ig várjuk.

Bővebben Alapítványunkról:

www.lbmecsa.hu