(heti 20 óra, rugalmas munkaidő, határozott idejű munkaviszony 2018. június 30-ig)

A munkatárs az AfroMag - A Magyarországon élő afrikaiak munkaerőpiaci integrációjának támogatásáért c. projekt - MMIA-2.2.5/3-2016-00001 - a szakmai megvalósításáért felelős, a projektmenedzser iránymutatása szerint.

Az ideális jelentkező kommunikatív és proaktív, tapasztalatokkal és tudással rendelkezik bevándorlók integrációjával kapcsolatban, elkötelezett a társadalmi felelősségvállalás mellett, nem riad meg az adminisztratív teendőktől sem és hosszú távon is szívesen csatlakozna egy Afrikában hosszú távú fejlesztési projektekkel, Magyarországon ismeretterjesztő és tolerancianövelő, valamint integrációs programokkal foglalkozó civil szervezethez.

Információk a projektről: www.afromag.hu

Feladatok:

  • A projekt szakmai indikátorainak teljesüléséhez szükséges tevékenységekkel kapcsolatos tervezés, információáramoltatás.
  • Kapcsolattartás a projekt célcsoportjával és a szakmai megvalósítókkal
  • A szakmai közreműködés során, szükség esetén elkészíti a programhoz kapcsolódó dokumentációt, szakmai beszámolót
  • A projekt szakmai feladattervének alapos ismerete
  • A projektben résztvevő mentorok, alvállalkozók munkájának irányítása, összehangolása, a szakmai megvalósításban való részvétel, projektmegbeszélések vezetése
  • Szakmai tevékenységek teljes körű nyomon követése
  • Szakmai megvalósítók munkájának ellenőrzése
  • Szakmai megvalósítókkal, közreműködő szervezetekkel való kapcsolattartás, kommunikáció biztosítása
  • Segíti a programban résztvevők és az alapítvánnyal együttműködő társintézmények rendszeres tájékoztatását
  • A projekt szakmai megvalósításával kapcsolatos eredmények, témák, információk ismertetése, szakmai beszámolók készítése
  • Segíti a Projekt Előrehaladási Jelentések elkészítését.
  • A projekt folytatásának kitalálásában való közreműködés, hasonló projektek generálása a szerevetnél

Elvárások:

  • angol nyelvtudás
  • releváns felsőfokú végzettség vagy befejeztet tanulmányok
  • minimum egy éves, releváns, integrációval kapcsolatos szakmai munkatapasztalat
  • afrikai kultúra ismerete
  • releváns munkaerőpiaci ismeretek
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • lényeglátás, kezdeményezőkészség
  • jó szervezőképesség
  • terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás
  • pontosság, határidők betartása
  • precíz, pontos munkavégzés
  • rutin számítógép használat (Office programok, Windows, Facebook, alap honlapkezelés)

Előny:

  • felsőfokú humán/bölcsész szakirányú végzettség
  • több éves, hasonló területen működő civil szervezetnél szerzett munkatapasztalat vagy önkéntesség;
  • francia nyelvtudás;
  • releváns, Afrikában szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • határozott idejű, 2018.június 30-ig szóló munkaszerződés
  • sikeres projektmegvalósítás és együttműködés esetén hosszú távú munkalehetőség
  • az alapítvány afrikai és hazai közhasznú céljainak támogatása
  • nagyon elkötelezett, lelkes, fiatal csapat
  • dinamikus, nyitott, segítőkész közeg
  • rugalmas munkaidő
  • részben otthonról végezhető feladatok

Fizetés megegyezés szerint. Munkakezdés az elbírálást követően azonnal, illetve megegyezés szerint.

Magyar nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet Hamvas Bálint projektmenedzser nevére a hamvas.balint@afrikaert.hu címre várjuk, tárgy: szakmai koordinátor állás.

Az elbírálás a jelentkezések sorrendjében, folyamatosan történik!

Végső határidő: 2017.07.26.

A jelentkezésben kérjük megjelölni:

  • minimum egy leinformálható referenciát
  • a nettó fizetési igényt
  • a legkorábbi munkakezdési időpontot