A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Tervezés-ellenőrzés területünkre keressük új kollégánkat, aki aktívan részt vesz a költségvetés-tervezésben, segít újragondolni az ellenőrzési folyamatokat és közreműködik IT-fejlesztésekben is.

Feladatok:

  • költségvetés készítésében való aktív részvétel
  • belső ellenőrzésben való közreműködés
  • pénzügyi kimutatások, jelentések készítése
  • számviteli adatokból kontrolling riportok készítése
  • kontrolling folyamatok fejlesztésében való közreműködés
  • részvétel a költségvetés-tervezést támogató IT rendszer fejlesztésében
  • napi szintű együttműködés a társterületekkel

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügy-számviteli végzettség
  • 3-5 éves pénzügyi/kontrolling területen szerzett gyakorlat
  • átfogó, magas szintű MS Office ismeretek (függvények, kimutatások készítése)
  • precíz, pontos munkavégzés
  • kiemelkedő elemző és logikai készség
  • terhelhetőség, monotonitástűrő képesség
  • jó kommunikációs készség
  • nagyfokú önállósággal bír

Előnyt jelent:

  • vezetői tapasztalat
  • könyvelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások
  • önálló, kihívásokkal teli szakmai munkavégzés
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes önéletrajzot
  • motivációs levelet
  • bérigény megjelölését
  • Az alábbi szöveg feltüntetését: „Az MMSz honlapján (www.maltai.hu) megtalálható Adatkezelési Szabályzat ismeretében hozzájárulok ahhoz, hogy a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület az önéletrajzomban megadott személyes adataimat jelen hozzájárulásom visszavonásáig kezelje. Továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az MMSz Egyesület az önéletrajzomat további egy évig kezelje, hogy valamely pozíció megüresedése esetén erről értesítést küldhessen részemre.”

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a lengyel.melinda@maltai.hu e-mail címen 2018. október 7-ig.