Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Fóti út 4.

Foglalkoztatás jellege:

  • határozatlan idejű foglalkoztatás
  • teljes munkaidő
  • a munkakör betöltésének feltétele felsőfokú végzettség
  • alapbér a közalkalmazotti bértábla alapján, illetménypótlék, ágazati pótlék, cafetéria

A munkakörhöz tartozó feladatok

  • egyéni esetkezelés
  • adminisztráció
  • team-munka
  • szupervízió
  • ügyeleti munka (havi 2 délután 16-22, havi 2 délelőtt 8-14, havi 1 hétvége 10-22)
  • konfliktuskezelés

A felvételkor előnyt jelenhet

  • hajléktalanellátásban szerzett tapasztalat és/vagy szakirányú tanulmányok
  • jó kommunikációs készség
  • empátia, nyitottság
  • konstruktív együttműködés a csapat többi tagjával
  • kreativitás
  • hatékony problémamegoldás és helyzetértékelés
  • felhasználói színtű számítógép kezelési ismeretek

Jelentkezés módja: emailben önéletrajz és motivációs levél küldésével, munkakör megnevezésével

Email: allas@twistoliver.hu

Jelentkezési határidő: 2018.02.26. hétfő

Felvételi interjú időpontja: 2018.02.28. szerda 14:00

Munkába állás ideje: a kiválasztást követően azonnal

Kontaktszemély: Tápi Eszter, intézményvezető, 20/950-1200

Az intézményről bővebb információ érhető el: www.twistoliver.hu, facebook.com/twistoliveralapitvany