Jogviszony jellege:                 Munka Törvénykönyve hatálya alá tartozó határozatlan idejű főállású jogviszony
Munkavégzés ideje:               heti 40 óra, 6 havi időkeret alkalmazásával
Irányadó munkarend:             12 órás műszak
Személyi alapbér:                   Kjt. szerint
Pótlék(ok):                             munkahelyi pótlék, szociális ágazati összevont pótlék
Egyéb juttatások:                   munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés, munkaruha
Munkavégzés helye:               Zalakomár

Feladatok:

Az intézményvezető és vezető ápoló irányítása mellett, a Máltai Szeretetszolgálat küldetése szerint végzi a bentlakó idős emberek teljes körű ellátását, fizikai és mentális gondozását, ápolását.

Elvárások:

  • büntetlen előélet
  • a munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk! Előnyös, ha a munkavállaló Zalakomáron vagy a környező településen lakik.
  • A pályázó rendelkezzen az alábbi képesítések valamelyikével:
    • általános ápoló, gyakorló ápoló, geriátriai szakápoló, pszichiátriai szakápoló, sürgősségi szakápoló, körzeti közösségi szakápoló, diabetológiai szakápoló, légzőszervi szakápoló, felnőtt aneszteziológiai és intenzív szakápoló, nefrológiai szakápoló, onkológiai szakápoló, hospice szakápoló, vagy
    • szociális gondozó, szociális gondozó és ápoló, szociális szakgondozó, gerontológiai gondozó, pszichiátriai gondozó, szenvedélybeteg gondozó, szociális gondozó-szervező
      általános ápoló, gyakorló ápoló, szociális gondozó-ápoló, egyéb szakápoló

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • a jelentkező fényképes szakmai önéletrajzát
  • a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatát

A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a lengyel.melinda@maltai.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével 2017. szeptember 20-ig.