A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet ügyeletes munkatársat keres

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkakör: ügyeletes

Munkarend: hétvégeken, ünnepnapokon, valamint szabadságok miatti helyettesítések alkalmával 12 órás műszakokban 8.00-20.00 óráig, valamint 20.00-tól másnap reggel 8.00-ig előzetes megbeszélés szerint

Munkaviszony típusa: megbízási szerződés

Leírás: Csepeli Családok Átmeneti Otthonában ügyeletesi feladatok ellátása

Az új munkatárs feladatai:

  • ügyeleti feladatok ellátása a Családok Átmeneti Otthona Integrált Intézményben

      • gyermek felügyelet biztosítása

      • szükség esetén segítség kérése (mentők, rendőrség)

      • a lakók mindennapi életének segítése (tisztítószer kiadás, háztartási gép kezelésében segítségnyújtás)

      • ügyeleti napló vezetése

Legfontosabb elvárások:

  • legalább középfokú OKJ-s szociális végzettség

  • önállóság

  • jó konfliktuskezelő készség

  • számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • hajléktalanellátásban, gyermekvédelemben, valamint családok átmeneti otthonában szerzett tapasztalat

Referencia szám: MVK-7/2019

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, referencia szám, ügyeletes munkakör megjelölésével részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, valamint a képzettséget igazoló bizonyítvány másolatával.

Kontakt: Varga Lajosné, bér-és munkaügyi ügyintéző

Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu

Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.