A Kompánia Alapítvány- KOMPÁNIA ALTER telephelyén- állást hirdet alacsonyküszöbű segítő munkakör betöltésére, 1 fő heti 10 vagy 15 órás munkaidőben.

Az állás mielőbbi kezdéssel betölthető.

A jelentkezés határideje: 2023. január 18.

A munkakör betöltésének feltételei:

- szociálpedagógus, szociális munkás, gyógypedagógus, egészségfejlesztési szakember, mentálhigiénés szakember, szociálpolitikus, szociális menedzser diploma,

- vagy minimum OKJ-s képesítés: szociális szakgondozó, szenvedélybeteg gondozó, szociális gondozó, szervező, szociális segítő, szociális asszisztens, mentálhigiénés asszisztens szükséges

- büntetlen előélet

Előnyt jelent:

- felsőfokú szociális - különösen szociális munkás - végzettség megléte,

- 12-24 éves fiatalok körében szerzett tapasztalat (kortárssegítőként, önkéntesként is),

- hátrányos helyzetű, roma fiatalokkal való munkában szerzett tapasztalat.

Feladatok:

- Az Alterba betérő fiatalok fogadása, velük való beszélgetés, játék, egyéni és közösségi szociális munka végzése,

- Egyéni- és társas készségek fejlesztés, foglalkozások tartása,

- Ártalomcsökkentő szolgáltatások nyújtása, prevenció, ide értve a droghasználat jelenségével kapcsolatos információ nyújtását is (veszélyek, ártalmak, azok mérséklési lehetősége, rizikó faktorok, védő tényezők stb.),

- Adott esetben krízis- és konfliktuskezelés,

- Bekapcsolódás az utcai és egyéb terepen zajló megkereső munkába.

A szolgáltatás a hét hat napján, köztük hétvégén is nyitva tart, 14-19 óra között. Leendő munkatársunktól heti két-három délutáni ügyelet vállalását várjuk. Egy ügyeletben minimum két fő segítő van jelen.

Amit nyújtunk:

- az alapbér mellett szociális ágazati pótlék fizetése, határozott idejű munkaszerződéssel 2023. december 31-ig, 3 hónap próbaidővel.

- fiatalos, befogadó csapat,

- rugalmasság

A munkavégzés helyszíne: Budapest Főváros XXI. kerülete (Csepel)

A jelentkezéshez csatolni kell: az eddigi pályát bemutató szakmai önéletrajzot, végzettséget igazoló dokumentumok másolatát és motivációs levelet. Személyes interjúra való behívás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, és egy referencialevelet kérünk a referenciaszemély elérhetőségével.

A jelentkezést kizárólag az alábbi címre kérjük: sarolt.bite@kompania.hu

További információ kérhető: Bite Sarolt koordinátor 06-30-318-4768