A Bethesda Kórház Alapítvány a Bethesda Gyermekkórház háttértámogató szervezete, melynek elsődleges célja a kórház fejlesztése, orvosi műszerek, fejlesztő eszközök beszerzése és a gyermekgyógyításhoz kapcsolódó költségek (terápiák, táboroztatások, szülői ellátások) költségeinek fedezése.

FELADATOK

  • Általános ügyviteli és iratkezelési feladatok
  • Iratrendezés, archiválás (szkennelés, lefűzés)
  • Pénzügyi adminisztráció
  • Postázási feladatok: előkészítés, borítékolás, feladás
  • Központi e-mailezés kezelése
  • Alapítványi telefonhívások fogadása
  • Könyvelő számára számlák, bizonylatok összekészítése (havi átadás-átvétel)
  • Elszámolások, riportok készítése
  • Leltározási feladatok

POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztrációs tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Windows, MS Office)
  • Nagyfokú precizitás, pontosság
  • Adminisztratív fegyelem, monotónia tűrés
  • Rendszerező készség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság

AMIT KÍNÁLUNK

  • Családbarát környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Ingyenes egészségmegőrző programok
  • Kórházi kedvezményes étkezés
  • Kórházi üdülőhasználati lehetőség

Fényképes önéletrajzzal és maximum A/4-es terjedelmű motivációs levéllel a hr@bethesda.hu e-mail címre.